Київ-Баскет завдав Черкаським Мавпам четвертої поразки поспіль в Суперлізі Парі-Матч

У першому матчі суботи чемпіони України Черкаські Мавпи вдома приймали Київ-Баскет – команду, в матчі з якою підопічні Максима Міхельсона здобули поки що свою єдину перемогу в сезоні.

У дебюті гри команди фактично відмовились від командного нападу, сконцентрувавшись на індивідуальній грі. Обидва колективи далеко не ідеально діяли в захисті та вже у першій половині зробили 23 втрати на двох – 13 у Мавп, 10 у Києва. В цілому перша половина була рівною: стартову чверть краще провели господарі, а в другій у нападі прокинулись кияни, які зробили ривок 15:5 і набрали 28 очок за десятихвилинку, отримавши 4 бали переваги перед великою перервою. Вдала половина третьої чверті, зокрема 10 очок від Кріка дозволили гостям зробити ще один ривок і отримати двозначу перевагу перед заключною десятихвилинкою.

Дуже вчасно у кінцівці у складі Мавп увімкнувся Коуклі, чия вибухова гра в фарбі допомогла господарям вирівняти гру. Мавпи продовжували погоню протягом четвертої чверті і під завісу основного часу команді Міхельсона вдалося зрівняти рахунок. Холоднокровне влучання Отверченка з-за дуги та два бали Скапінцева в фарбі – рахунок рівний за 50 секунд до кінця матчу. Однак вже у наступному нападікияни повернули собі лідерство: Петров вдало скористався ізоляцією і зробивши фірмовий розворот під кошиком знову вивів гостей вперед. Схожою атакою відповіли вже Мавпи, однак невпевнений кидок героя другої половини Коуклі накрив ще один топ-гравець матчу Крік.

Потім були два влучних штрафних від того ж Кріка після тактичних фолів господарів та влучний триочковий Кольченка, який залишив 1 очко переваги та володіння для Київ-Баскета за 5 секунд до кінця матчу. Після тайм-ауту м’яч знову опинився у Кріка, на якому знову сфолили, американець, в свою чергу, влучив обидва штрафних і приніс Київ-Баскету виїзну перемогу над чемпіоном. Ткаченко кидав з середини майданчику на овертайм, його спроба була близькою, але невлучною - 80:77 на користь гостей.

У переможців найкращим в цьому матчі став Крік, який до 23 очок додав 5 підбирань та 3 передачі, але припустився рекордних 6 втрат (РЕ +15). У господарів у другій половині прокинувся Кріс Коуклі, але 18 очок, 15 підбирань та 6 передач при 4 втратах (РЕ +28) американського бігмена для перемоги господарям не вистачило.

Київ-Баскет взяв реванш у чемпіонів України: фотогалерея

Київ-Баскет взяв реванш у Черкаських Мавп: відео коментарів після гри

Суперліга Парі-Матч. 5-й тур

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет 77:80 (17:11, 18:28, 17:21, 25:20)

Черкаські Мавпи: Б. Янг 8 + 5 підбирань + 4 передачі - 5 втрат, Кольченко 12 + 4 передачі, Арнетт 6, Чумаков 11 + 2 блок-шота, Скапінцев 4 + 5 підбирань - старт; Коуклі 18 + 15 підбирань + 6 передач - 4 втрати, Отверченко 3, Ткаченко 15

Київ-Баскет: Крік 23 + 5 підбирань - 6 втрат, Луценко 8, Крутоус 11, Мангано 10 + 7 підбирань, Сандул 4 + 8 підбирань + 3 перехоплення - старт; Челован 2, Петров 13 + 2 блок-шота, Носков 9