Київ-Баскет в ефектному матчі здолав Черкаські Мавпи

Черкаські Мавпи приймали на домашньому майданчику Київ-Баскет в рамках домашнього матчу регулярного чемпіоната Суперліги Парі-Матч.

Першу половину матчу команди присвятили атаці, трохи забувши про захист. Вже до великої перерви суперники на двох набрали 97 очок, але краще першу половину провели гості, у складі яких вже за дві чверті до активу 16 очок записав Крутоус. Також кияни доволі активно завантажували фарбу, де черкасці дозволяли їм почувати себе доволі вірно.

Відмінний відсоток реалізації дальних - 6/12 та результативна гра в трисекундній дозволила команді Євгена Мурзіна набрати за першу половину 55 очок та виграти половину «+13». Мавпам, щоб повернутися у гру, треба було вирішувати проблеми в захисті.

Але замість камбеку від Мавп вболівальники побачили черговий ривок Київ-Баскета, який повністю контролював хід гри після великої перерви. Господарі нічего не могли влучити, почали припускатись більшої кількості втрат і перед заключною чвертю мали вже 20 очок дефіциту.

Четверту чверть господарі розпочали з ривка 7:0 з емоційним данком Ткаченка на десерт, після якого Євген Мурзін змушений був взяти тайм-аут. Після хвилини гостям вдалося зупинити останню в цьому матчі спробу черкасців на камбек завдяки вдалій грі у нападі від Кріка та Латковича. Янг самотужки тягнув господарів, але навіть дуже ефективна гра американця у нападі не дозволила Мавпам повернути інтригу.

Київ-Баскет контролював хід гри протягом 40 хвилин матчу і здобув закономірну перемогу - 96:87, вигравши сезонну серію у чемпіонів України (3:1).

У гостей найкращими стали Морріс Крік, в активі якого 22 очка, 5 передач, 4 перехоплення та 4 підбирання (РЕ +27) та Мілош Латкович, який до 14 очок додав 9 передач, 6 перехоплень та 5 підбирань (РЕ +24). У Мавп відзначимо результативну гру Брендона Янга, який набрав 35 очок, реалізувавши 15 з 18 кидків з гри (РЕ +35).

Суперліга Парі-Матч

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи - Київ-Баскет 87:96 (23:33, 19:22, 13:20, 32:21)

Черкаські Мавпи: Бояркін 7 + 6 передач + 3 перехоплення, Кольченко 10, Ткаченко 8 + 6 підбирань, Чумаков 8, Нікс 7 + 6 підбирань - старт; Янг 35, Коуклі 8 + 7 підбирань, Липовцев

Київ-Баскет: Латкович 14 + 5 підбирань + 9 передач + 6 перехоплень, Луценко 9, Крутоус 20 + 4 передачі, Сандул 17 + 5 підбирань, Нванкво 2 - старт; Крік 22 + 5 передач + 4 перехоплення, Петров 10 + 8 підбирань + 6 передач, Челован 2

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.