Хімік скоротив відставання у півфінальній серії з Дніпром

Суперліга Парі-Матч. Півфінал. Третій матч

Южне, СК Олімп

Хімік - Дніпро 99:81 (22:29, 30:23, 24:17, 23:12)

Хімік: Колтер 19, Петров 15 + 9 підбирань + 3 передачі, Мальчевський 10 + 6 підбирань, Еріанс 9 + 4 передачі, Рябчук 5 + 4 передачі - старт, Сидоров 15 + 5 передач, Павлов 14 + 5 підбирань, Марченко 12, Антіпов 0

Дніпро: Тимофеєнко 18, Глєбов 14 + 4 підбирання + 3 передачі, Ревзін 12 + 3 передачі - 3 втрати, Вільховецький 9 + 4 підбирання, Мішула 0 - старт, Закурдаєв 10, Шундель 7 + 4 передачі, Шевченко 5, Загреба 4, Сізов 2 + 7 підбирань, Мироненко 0

Рахунок у серії - 1:2

Хід гри

Хімік не зміг утримати Дніпро в першій десятихвилинці. Гості за чверть набрали 29 очок, реалізувавши 73% кидків з гри при 50% дальніх. Южненці в дебюті гри атакували гірше і програвали щит, що вилилося для них в -7 перед початком другої чверті. У другій десятихвилинці гравці Хіміка нарешті почали влучати свої кидки і зуміли вирівняти гру, що отримало своє відображення на табло, перед великою перервою рахунок був рівним - 52:52. Южненці добре рухали м'яча в атаці, поліпшили кидкові показники і додали у захисті. Що стосується індивідуальностей, то у господарів варто відзначити вдалий вихід з лави Сидорова та Павлова, а у Дніпра в атаці кращими були Тимофеєнко та Глєбов, які набрали за половину по 11 очок.

Вже у дебюті третьої чверті Сидоров та Колтер на двох відзначилися чотирма влучними дальніми, завдяки яким Хімік отримав 5 очок переваги і відправив Дніпро на тайм-аут. Після «хвилини» гості зуміли зупинити ривок суперника, відповівши своїм вдалим відрізком - 7:0. Однак останнє слово в чверті залишилося за южненцями, які повернули собі перевагу після двох точних триочкових від Марченка і результативного швидкого відриву у виконанні Колтера.

Піймавши кураж, южненці продовжили нарощувати перевагу. Третя поспіль «трьоха» від Марченка, відмінна гра Петрова у «фарбі», своєчасні влучання Еріанса та Колтера... «Хімік» оформив потужний ривок 11:0, який став вирішальним у цьому матчі. Лише у другій половині заключної чверті Дніпро зумів трохи скоротити відставання, проте южненці зуміли довести матч до впевненої перемоги.

Хімік з рахунком 99:81 вперше у сезоні переміг Дніпро і скоротив відставання у півфінальній серії. Четвертий матч протистояння також пройде Южному - в середу, 18 квітня.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.