Грицак, скоріш за все, не допоможе Україні у матчі проти Греції

Один із лідерів збірної України U20 – Андрій Грицак не допоможе команді у заключному матчі нашої збірної на молодіжному чемпіонаті Європи. Сьогодні ввечері українці зіграють проти збірної Греції за дев’яте місце в Європі.

Наш форвард отримав травму плеча у надважливій грі проти Польщі. Цей матч команда Валерія Плеханова виграла – 76:71 і відвоювала право залишити за собою прописку у дивізіоні “А”, якою володіє з 2015-го року. Грицак також не зіграв у останній переможній грі українців проти Чорногорії - 72:58

За словами головного тренера команди Грицак не зіграє проти греків на 99%.

“Поки Андрій не може навіть повноцінно рухати рукою, підіймати її. Матч пропустить на 99%, повноцінне обстеження та МРТ будемо робити уже вдома”, - зауважив Валерій Плеханов.

Читайте: Збірна України U-20 останній матч на чемпіонаті Європи зіграє проти Греції

На чемпіонаті Європи у Тель-Авіві Грицак був помітною фігурою. Форвард іспанського “Естудіантесу” має перший показник за кількістю блок-шотів за матч та другий - за кількістю підбирань. У середньому за гру українець здобував 9.8 відскоків, 3,2 блок-шоти (!), 5.2 очки та одну передачу.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи збірна України U20 виграла три матчі з шести і сьогодні ввечері побориться за 9-те місце з 16-ти кращих команд Континенту.

Володимир Журжій: у плей-оф чемпіонату Європи навіть португальці вболівали за збірну України
Тренер чоловічої збірної України U-17 прокоментував виступ команди на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3
У півфіналі наша команда перемогла збірну Угорщини
Збірна України U-17 перемогла бронзового призера чемпіонату світу в чвертьфіналі ЄвроБаскета 3х3: відео вирішальної атаки
Відео19.09.2021
Влучання на останній секунді забезпечило нашій чоловічій команді вихід у півфінал
Чоловіча збірна України U-17 ефектно перемогла в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3
Наша команда на останній секунді вирвала перемогу в бронзових призерів чемпіонату світу
Збірні України U-17 зіграють в плей-оф чемпіонату Європи 3х3
Чоловіча та жіноча збірні України вийшли в чвертьфінал ЄвроБаскета
Перемога над Росією забезпечила Україні вихід у чвертьфінал ЄвроБаскета 3х3: відео моментів
Відео18.09.2021
Чоловіча збірна України U-17 зіграє в плей-оф чемпіонату Європи з баскетболу 3х3