Дніпро вдома розтрощив Одесу

Дніпро та Одеса провели третю очну зустріч в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч

Дніпро втретє в сезоні переміг Одесу не залишивши суперникам жодних шансів - 95:70

Хід поєдинку

В першій чверті команди зробили однакову кількість кидків – по 14. Проте реалізація суттєво відрізнялася. Дніпро закинув 9 проти 4 вдалих спроб у одеситів. Центровий господарів Кирило Фесенко вже у першій 10-хвилинці зробив 7 підбирань, не даючи під своїм кільцем морякам навіть шансу на продовження атаки другим темпом. Також він разом з Джаредом Террелом став найрезультативнішим гравцем першого відрізку – по 7 очок.

Сценарій другої чверті змінився. Перевага Дніпра в +9 очок почала танути і за 4 зіграні хвилини була вже +4. Проте справа не в перехоплені гостями ініціативи, а у власній реалізації. 5 кидків з дальньої і лише один в ціль. Цими промахами одесити вдало користувалися і на контратаках брали своє. 6 очок Вінн Ііі і 2 Омоери змусили Дениса Журавльова взяти тайм-аут. Опісля паузи гра його підопічних  змінилася. Кількість спроб з дальної зменшилася в два рази, і команда знову пішла у відрив. Підопічні Олега Юшкіна огризалися, але на велику перерву Дніпро пішов з рахунком 41:35 на свою користь.

Третю чверть Одеса розпочала з двохочкового Щепкіна, але наступні 4 хвилини моряки не реалізували жодної з 5 спроб. Натомість господарі влучили 6 з 7 кидків, 50 відсотків яких триочкові. Черговий тайм-аут Олега Юшкіна ніяк не вплинув на гру його підопічних і не збив темп грі. 4 втрати одеситів, 4 підбирання в нападі, результативна гра Тимофеєнка, Закурдаєва та Корнієнка (26 очок на трьох) дозволили дніпрянам вийти на заключну 10-хвилинку з перевагою +24.

Такий гандикап дозволив дніпрянам грати у своє задоволення. Команди демонстрували відкритий басктебол і рахунок заключної чверті був відповідний - 22:21 та 95:70 у підсумку на коритсь Дніпра.

Герої матчу

У господарів найрезультативнішим гравцев команди став Джаред Террелл. В його активі 23 очки, 3 підбирання та 4 передачі з рейтингом ефективності - 20. У складі одеситів найбільшу кількість очок набрав Террі Він Ііі (19оч + 5пд + 1пр), але за показником РЕ другий матч поспіль Клим Артамонов є найкращим - 11оч + 5 підбирань + 10 передач, 20 РЕ.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Дніпро. КСК Шинник

Дніпро – Одеса – 95:70 (23:14, 18:21, 32:14, 22:21)

Дніпро: Дугат 7 очок + 2 підбирання + 3 передачі, Тимофеєнко 15 очок + 3 підбирання + 2 передачі, Террелл 23 очка + 3 підбирання + 4 передачі, Закурдаєв 17 очок + 1 підбирання + 3 передачі, Фесенко 7 очок + 10 підбирань, Коломойський 10 очок + 1 підбирання, Шундель 2 очка + 4 підбирання + 5 передач, Корнієнко 9 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Глєбов 5 очок + 3 підбирання + 3 передачі

Одеса: Щепкін 11 очок + 1 підбирання, Артамонов 11 очок + 5 підбирань + 10 передач, Браун 10 очок + 7 підбирань + 3 передачі, Омоера 4 очка + 4 підбирання + 5 передачі, Новіков 10 очок + 5 підбирання + 1 предача, Вінн Ііі 19 очок + 5 підбирань + 1 передача, Прокопенко 2 очка + 3 підбирання + 1 передача, Носков 3 очка + 5 пібирань

Статистика гри

Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв