Динамо-НПУ – бронзовий призер жіночої Суперліги сезону 2020/2021

Жіноча Суперліга. Серія за 3-те місце

13 квітня. П’ятий матч

Динамо – Франківськ 107:75 (29:18, 30:22, 25:20, 23:15) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Вирішальний п’ятий поєдинок бронзової серії не повторив сценарій третього матчу і пройшов без інтриги. Динамо надвпевнено розправилося з Франківськом і стало бронзовим призером жіночої Суперліги.

В першій чверті киянкам вдалося заволодіти гандикапом в 11 очок. Вдалося це завдяки марнотратству суперниць, які з 9 спроб влучити з дальньої реалізували лише дві. Динамо в свою чергу грало надійно і поклало в ціль 11 пострілів з фарби і один триочковий з двох спроб. Варто відзначити Ребекку Харріс та Елайю Джунь, які в стартовій 10-хвилинці набрали 10 та 11 очок відповідно.

Далі господарки не зупинилися і продовжували нарощувати свою перевагу впродовж всього поєдинку. Не вдалося продемонструвати свій високий рівень гри Ганні Рульовій, яка програла дуель Харріс. Українська форвардиня стала найрезультативнішою у складі своєї команди (21 очко та 8 підбирань), але легіонерка киянок показала космічну результативність – 41 бал, 9 ребаундів та 7 передач. Окрім того, Елайя Джунь мала в активі 26 пунктів. Тож, впевнена перемога Динамо – 107:75.

Цікаво, що всі п'ять поєдинків завершилися перемогами домашньої команди. Тобто в певній мірі долю бронзової серії вирішило фінальне положення колективів за підсумками регулярного чемпіонату. Динамо фінішувало вище за Франківськ на першому етапі, а тому розпочинало бронзовий фінал на своїй арені, і завершило також.

Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Суперліги
MVP матчів визнано форвардиню Франківська-Прикарпаття Оксану Моллову
Визначено місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Вирішальні матчі за чемпіонський кубок пройдуть 30-31 березня
Жіноча Суперліга: ІнтерХім обіграв Київ-Баскет, Вінниця здолала Динамо
Обидві столичні команди зазнали поразок в ігровий день жіночої Суперліги.
Відео08.03.2024
ІнтерХім прийматиме Київ-Баскет, Динамо зіграє з Вінницею: розклад матчів 8-10 березня
На цьому тижні, 8-10 березня, відбудуться чергові матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.
Франківськ-Прикарпаття двічі обіграв Рівне-ОШВСМ: коментарі після матчів жіночої Суперліги
Тренери та гравчині команд про матч регулярного чемпіонату жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття впевнено обіграв Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі
Франківська команда знаходиться в двох перемогах від виграшу регулярного чемпіонату
Визначена символічна збірна та MVP матчів жіночої Суперліги у лютому
Матчі туру розтягнулись майже на місяць, але кожна команда зіграла лише по два матчі