Бонн Липового зіграє з Баварією у плейоф Бундесліги, Санон завершив боротьбу за чемпіонство у Литві

У п’ятницю, 20 травня, на баскетбольних майданчиках Європи з’явилось п’ятеро українців.

У Німеччині Олександр Липовий після матчу відпочинку повернувся до ротації Бонна і з ним його команда переграла Гамбург 95:88, оформивши перемогу у серії 3:0 та вихід у півфінал плейоф, де Бонн зіграє з Баварією.

У третій грі проти Гамбурга Олександр Липовий провів на майданчику 13 хвилин, набрав 2 очки (1/2 двохочкових, 0/2 триочкових), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

Шяуляй Іссуфа Санона програв Ритасу у півфінальній серії плейоф чемпіонату Литви. Серія закінчилася з рахунком 1-3 на користь Ритаса.

Останній матч серії «Шяуляй» програв з рахунком 77:87. Іссуф Санон провів на майданчику 23 хвилини, набрав 16 очок (2/5 двохочкових, 3/5 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 4 підбирання, зробив 1 передачу, 1 перехоплення при 5 втратах та 4 фолах.

В Естонії вже стартувала фінальна серія між Пярну та Тарту Уліколь. Перший матч в себе дома виграв Пярну 93:85 і повів в серії 1:0.

Захисник Тарту Уліколь Олександр Ковляр провів на майданчику 16 хвилин, набрав 3 очки (0/4 двохочкових, 1/3 триочкових), віддав 2 передачі, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

У другому дивізіоні Франції Антіб стартував з виїзної перемоги над Евре 77:70 в чвертьфіналі плейоф. Форвард Антіба В’ячеслав Петров провів на майданчику 27 хвилин, набрав 7 очок (3/4 двохочкових, 0/3 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 8 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 2 блок-шоти та 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах.

У другому дивізіоні Іспанії Прат Ховентуд без допомоги Андрія Грицака, який залишився на лавці запасних, розгромив Уеску 96:60 в останньому турі регулярного чемпіонату, але виграли і конкуренти, тому Прат Ховентуд вилітає у третій дивізіон.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії