13-16 грудня відбудуться матчі 8-го туру чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги

13-16 грудня відбудуться матчі 8-го туру чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги
11 грудня 2012, 17:13Новини баскетболу
13-16 грудня відбудуться матчі 8-го туру чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги.

13 та 14 грудня зіграють «Коксохім-Сталь» - «Тернопіль-ТНЕУ». Решта поєдинків відбудуться 15-16 грудня.

Головний тренер «Коксохім-сталь» Олександр Безуглов:
«У Тернополі нині молода команда. Зрозуміло, що за рівнем майстерності гравців ми сильніші. Тож якщо наші хлопці сумлінно налаштуються на ці матчі, маємо здобути перемоги. На слабшу команду завжди непросто налаштовуватися,саме тому такий суперник удвічі небезпечніший, адже йому нічого втрачати».

Головний тренер «Тернопіль-ТНЕУ» Ігор Білоус:
«В алчевській команді є достатньо досвідчених гравців – Селіванов, Гайдамака, Хайло. Тож, звісно, нашим 18-річним хлопцям буде вкрай важко в цьому протистоянні. Нам потрібні декілька досвідчених гравців, котрі могли б повести партнерів за собою».

Центральні поєдинки туру відбудуться в Харцизьку: друга команда турнірної таблиці приймає лідера СК «Муссон».

Головний тренер СК «Муссон» Олександр Шевченко:
«Матчі однозначно будуть цікавими, цілком вірогідно, що їхня доля вирішуватиметься на останніх секундах. Чим сильніший суперник, тим цікавіші поєдинки. Ми ретельно готуватимемося до цих ігор. Відео поєдинків усіх команд викладено на сайті ФБУ, тому ми маємо змогу ознайомитися з грою новачків Вищої ліги».

Головний тренер БК «Харцизьк» Володимир Брюховецький:
«Муссон» добре збалансована команда, має досвідчених гравців,досвідченого тренера, у неї немає слабких місць, тому й такий високий результат. Переконаний, будуть цікаві матчі і в баскетбольному, і в психоемоційному сенсі. Переможе найсильніший».

Новачок Вищої ліги «Кіровоград» зустрінеться зі старожилом «Пульсаром». Нагадаємо, кіровоградців переслідують проблеми зі складом: найкращий нападаючий Першої ліги минулого сезону Антон Мельник дістав рецидив травми коліна, ще один основний гравець Антон Рожков отримав минулої суботи травму паху.

Головний тренер БК «Кіровоград» Валерій Мельничук:
«В Рівному цього сезону молода команда, однак є яскраві лідери – Ілля Шемосюк виступав не в одній команді Суперліги, в нашому складі таких гравців немає. Втім, жоден тренер не виходить на матч, думаючи, що його команда програє, ми все одно боротимемося. За відсутності травмованих баскетболістів інші хлопці матимуть шанс вийти на майданчик і показати, на що вони здатні. Як казав мій тезка Валерій Лобановський, на виїзді потрібно грати 1:1, а вдома перемагати 2:0, тому цього й прагнутимемо».

«Авантаж-Політехнік» приймає кременчуцький «Кремінь».

Головний тренер «Авантаж-Політехнік» Валентин Кулібаба:
«Кремінь» схожий на нашого попереднього суперника «Кіровоград». З командами, в складі яких виступають досвідчені баскетболісти, грати завжди складно, важко та цікаво. Готуватимемося, розроблятимемо план на матчі, нам потрібно боротися за перемогу».

Головний тренер БК «Кремінь» Андрій Кондрашов:
«У нашого суперника сильна, зіграна команда, вони досить довго грають одним складом».

Чемпіон України «Університет- Волиньбаскет» проводить другий домашній тур, приймає одеський «Торнадо».

Головний тренер «Університет-Волиньбаскет» Сергій Смітюх:
«В Одесі завжди була серйозна баскетбольна школа, всі гравці добре навчені, й кожен з них небезпечний, з добре поставленим кидком. Тим більше вони підсилилися, запросивши гравців з дубля БК «Одеса». Тому налаштовуємося дуже серйозно, переглянемо їхні матчі. Попри те, що суперник досить сильний, ми повинні досягти позитивного результату».

Головний тренер БК «Торнадо» Віталій Радов:
«З чемпіонами завжди потрібно грати по-чемпіонському. Ми ретельно готуватимемося й їхатимемо до Луцька з надією на переможні для нас матчі».