Стартував сезон ВЮБЛ серед команд юнаків 1998р.н. ВІДЕО

Стартував сезон ВЮБЛ серед команд юнаків 1998р.н. ВІДЕО
30 жовтня 2014, 13:35Новини баскетболу


У Київському спортивному ліцеї-інтернаті триває перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 1998 року народження.

СДЮШОР-16-ЮНІС – Тейваз 79:95

Гравець БК «Тейваз» Дмитро Яремченко:

«Настрій хороший, ми виграли. В хорошій фізичній формі підійшли, багато тренували перед цим матчем. Гра видалася складною, суперник не здавався до останнього, боровся до останньої секунди, однак ми все одно дотиснули. Ми були сильнішими в цьому поєдинку. В цьому турі граємо також з КСЛІ і командою з Луцька, це теж сильні команди. Лучанам ми програли минулого сезону пару очок на останніх секундах. У нас завжди завдання виграти чемпіонат або принаймні повторити попередній сезон, у якому ми були срібними призерами. Цього сезону хотілося би золото. Хочеться грати в якомусь клубі, щоб мене помітили, запросили і я надалі розвивався».

Тренер СДЮШОР-16-ЮНІС Наталія Пир’єва:

«Один хлопець до нас приїхав з Луганська, один приєднався до нас з інтернату. Тому ми не зіграні і зіграли дуже погано. Я дуже не задоволена. З інтернатом завжди важко грати, вони команда накатана. Складності в тому, що ми не зіграні. Ми не ставимо завдання посісти якесь місце, ми ставимо завдання перемогти суперника».

Гравець СДЮШОР-16-ЮНІС Роман Рубан:

«Ми програли матч. Утім, ми дуже старалися, намагалися перемогти, забракло витривалості і, можливо, техніки. Однак ми працюватимемо і готуватимемося до наступного поєдинку. Нам потрібно більше зігратися, як команда, покращити витривалість, кожному поправити технічні аспекти і розіграти пару комбінацій».