Україна подала заявку на проведення ЄвроБаскету 2017

Україна подала заявку на проведення ЄвроБаскету 2017
21 вересня 2015, 10:30Новини баскетболу
Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року. Про заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель.

"Українська сторона не виявила бажання до одноосібного проведення турніру. Однак Україна зберігає шанси прийняти турнір в якості соорганізатора. Заявка знаходиться на розгляді", - сказав Демірель.

Прийом заявок на організацію турніру закінчиться 2 листопада. Потім експертні комісії федерації відвідають всіх претендентів і представлять свої доповіді. ФІБА-Європа буде розглядати всі заявки: від самостійного проведення турніру до партнерських пар. Однак, за словами Деміреля, успіх ЄвроБаскету 2015, що пройшов за формулою "країна-організатор вибирає собі федерацію-партнера", змушує ФІБА-Європа ставити в пріоритет саме такі заявки.

Як і у випадку з нинішнім чемпіонатом, кожна країна зможе подати три типи заявки: на проведення всього турніру, на проведення однієї групової стадії або на проведення однієї групової та фінальної стадій. Цього року груповий турнір ЄвроБаскету проходив у чотирьох країнах - Німеччині, Латвії, Франції та Хорватії. Матчі плей-офф приймав французький Лілль.

Цікаво, що до призначення нового президента ФБУ питання про проведення ЄвроБаскету 2 017 "завис у повітрі". Але як тільки президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський звернувся з ідеєю про проведення в Україні матчів однієї групи, органи влади відразу згадали про ЄвроБаскет.