Коментарі гравців збірної України після матчу Італія - Україна ВІДЕО

Коментарі гравців збірної України після матчу Італія - Україна ВІДЕО
20 вересня 2013, 19:27Новини баскетболу
До Вашої уваги коментарі гравців збірної України після матчу Італія – Україна.

Гравець збірної України Дмитро Забірченко:

«Зараз просто ейфорія. Але гра складалася важко. Зрештою, ми задоволені тим, що їдемо на чемпіонат світу. Перед початком ЄвроБаскету ніхто не міг навіть подумати про це. Казали, мовляв, нащо ви взагалі туди їдете без Дроздова, Ліщука, Фесенка… Але команда – це те, що всередині, це те, що в роздягальні, те, що в готелі, те, що на тренуваннях. І те, що всередині кожного з нас – бути командою. Ми були командою з першої хвилини ЄвроБаскету до останньої хвилини сьогоднішнього матчу. Навіть попри важку поразку від Латвії і вчорашню від Хорватії, з якою ми теж зіграли не найкращий матч. Ми знали, що сьогодні збірна Італії буде втомленою, адже грала вчора після нас, тому ми старалися прискорювати темп гри. Я вважаю, нам це вдалося: ми старалися пресингувати в захисті й бігти в нападі. І ми, і суперники грали вчора ввечері, тож в другій годині наступного дня важко були розбігатися. Насправді, після матчів, особливо такого, як учорашній, важко заснути – багато хто не спить і до третьої ночі.

Тренер звертав увагу на те, що італійці тримають м’яча та йдуть у проходи. Італійці розуміли, що ми готуватимемося до притаманної їм гри, і почали ганяти м’яча по периметру й закидати нам триочкові. Тому нам довелося перебудуватися, не відходити від Датоме, намагатися закрити його кидок. Тим не менше, ми зупинили їхніх лідерів. Слава Кравцов сьогодні зробив 6 блок-шотів. Ці блок-шоти нам давали додатковий стимул.

Пух Джетер по натурі лідер. Навіть учора, коли ми програли, тренер каже,що в кінцівці матчу м’яч має бути у Джетера. Він може створити атаку як для себе, так і для інших. Для цього його і натуралізували, щоб він був лідером, хорошим пасувальником.  Пух прекрасна людина. Добре, що він з нами».

Гравець збірної України Максим Пустозвонов:

«Ці почуття неможливо пояснити, тому що ніхто ніколи їх раніше не відчував. Я сам не до кінця зрозумів, що наступного літа мені доведеться не відпочивати, а їхати на чемпіонат світу. Але це приємно.

Щодо гри з командою Італії. Передусім, ми швидко переходили від захисту до нападу. Це нам дуже допомогло, обидві команди було втомлені, втім, певно, ми були краще підготовлені. І звісно, ми добре зіграли в захисті, італійці набрали лише 58 очок. Ми всі неймовірно раді».

Гравець збірної України В’ячеслав Кравцов:

«Вчора ми грали пізні матчі: ми починали о шостій вечора, суперники – о дев’ятій. Сьогодні гра була о другій дня, тому не було часу відпочити, були втомлені. Все, що не вдавалося в нападі, ми намагалися компенсувати в захисті. Ми дозволили набрати лише 58 очок команді, яка є третьою-четвертою за результативністю. Це, звісно, свідчить про те, що в захисті ми бетонували.

В нинішній збірній України зібралися хлопці, котрі грали разом в юніорських, молодіжних збірних, ми всі приблизно одного віку, добре знаємо один одного. Певно, це згуртувало нас, як колектив, ми билися один за одного, за кожен м’яч».

Гравець збірної України Сергій Гладир:

«Емоції  переповнюють. Навіть після вчорашньої гіркої поразки, нині емоції лише позитивні, не лише від того, що ми вийшли на чемпіонат світу, а й від того, як ми грали. Шкода, що не зіграли так учора. Певно, так мало трапитися. Повинен був відбутися певний урок для нас. Ми дуже раді цьому. Можливо, ми ще не до кінця усвідомили, що ми зробили. У нас залишилася ще одна гра, ми маємо бути гранично сконцентрованими, щоб довести, що ми не даремно в найкращій вісімці Європи. Принаймні, показати рівень гри не гірший, ніж сьогодні, але в жодному разі не такий, як з Хорватією.

Сьогодні ми намагалися бути сконцентрованими, бігти вперед, грати в пас усією командою, нам це вдалося.

Ми в найкращій шістці Європи. Ми показали хороший результат. Але ми нічого не виграли. Є куди рости. Неможна зупинятися, ловити зірок, думати, що ми найкращі. Попереду нас, як мінімум, чотири команди. Це тільки в Європі, не кажучи про світ. Ми зростатимемо. І наступного року доводитимемо, що ми не слабші».

Гравець збірної України Кирило Натяжко:

«Сила нашої команди в згуртованості колективу, в нашому характері. Хлопці молоді, голодні, хочуть перемогти в кожному матчі і стараються грати по-максимуму. Ніхто, крім хлопців у нашій роздягальні, не вірив, що ми взагалі можемо виграти якісь матчі. За день до чемпіонату я подивився рейтинг 24 збірних, у якому українська була в кінці. Я такі речі персонально сприймаю, мені було не приємно. Навіть враховуючи те, що ми не показували свою найкращу гру в товариських поєдинках, неможна було стверджувати, що ми гірші за всі інші збірні. Гадаю, це розізлило всю команду. Можливо, тому все так вийшло».