Національна збірна вирушила на ЄвроБаскет. ВІДЕО

Національна збірна вирушила на ЄвроБаскет. ВІДЕО
03 вересня 2015, 11:45Новини баскетболу
У четвер, 3 вересня, чоловіча національна збірна України вирушила на чемпіонат Європи-2015. У Ризі на груповому етапі наші баскетболісти зіграють проти команд Литви, Чехії, Естонії, Латвії та Бельгії.

Напередодні вильоту в Києві відбулися урочисті проводи нашої команди, в яких взяли участь президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, журналісти та численні вболівальники.

men_national_030915

"Ми сподіваємося, що удача буде на нашому боці. Триматимемо за вас кулаки. У вас є потенціал, досягнути високих результатів на чемпіонаті. Ми віримо в вас!" - сказав Ігор Жданов.

Михайло Бродський нагадав про завдання, які поставлені перед збірною: "Звичайно ж, потрібно виходити з групи. І у нас дуже молода збірна - одна з наймолодших на ЄвроБаскеті 2015. Нам дуже хотілося б потрапити на Олімпійські ігри, це мрія. Нехай навіть і через кваліфікаційний турнір".

men_national_030915_2

У свою чергу капітан нашої збірної Кирило Фесенко подякував всім уболівальникам за підтримку. Наостанок баскетболісти і фани обмінялися патріотичним гаслом "Слава Україні! Героям слава!".

Нагадаємо, збірна України стартує на ЄвроБаскеті 2015 в суботу, 5 вересня, поєдинком проти литовців.