Національна збірна України перемогла команду Польщі

Національна збірна України перемогла команду Польщі
23 серпня 2013, 22:15Новини баскетболу
Чоловіча національна збірна України провела перший з двох товариських матчів у Любліні. За 5 секунд до завершення четвертої чверті українці поступалися полякам чотирма очками: Сергій Гладир реалізував триочковий кидок, а Пух Джетер перехопив м’яча, коли суперники вводили його з-за лицьової, і приніс перемогу українській збірній.

Польща – Україна 83:84 (21:21, 19:18, 27:18, 16:27)

Головний тренер національної збірної України Майк Фрателло:

«Дякую за запрошення на цей турнір. Протягом тривалого часу ми не грали матчей, тож для нас було важливо випробувати себе в грі. Було цікаво побачити, як ми граємо на даному етапі. Ми відчували, що можемо перемогти, коли поступалися вісьмома очками».

Головний тренер національної збірної Польщі Дірк Бауерманн:

«Українська команда виконала велику роботу. Все могло скінчитися інакше. Однак українці билися протягом сорока хвилин, і були винагороджені за це. Ми грали краще в другій половині матчу, краще розпоряджалися м'ячем. Однак ми не повинні розтрачувати перевагу, коли маємо суттєву перевагу. Кожен день ми стаємо кращими. Змагання на ЄвроБаскеті полягають, зокрема, в тому, щоб оговтуватися від важких невдач. Завтра ми повинні грати краще, особливо в обороні».

Гравець національної збірної Польщі Міхал Чилінскі:

«Ця поразка болюча для нас. Але краще, що це сталося зараз, ніж на ЄвроБаскеті. Для нас це хороший досвід та урок. Ми не опускаємо голови, зробимо все, щоб грати краще».

24 серпня о 16:30 підопічні Майка Фрателло зіграють зі збірною Швеції.

Інформація www.pzkosz.pl