Збірна України розпочала перший навчально-тренувальний збір напередодні чемпіонату світу ВІДЕО

Збірна України розпочала перший навчально-тренувальний збір напередодні чемпіонату світу ВІДЕО
17 липня 2014, 13:12Новини баскетболу
Національна збірна України в Южному розпочала перший навчальний-тренувальний збір у рамках підготовки до першого в її історії чемпіонату світу. Під керівництвом Майка Фрателло тренуються 27 баскетболістів:

Захисники: Клим Артамонов, Сергій Гладир, Дмитро Глєбов, Юджин Джетер, Дмитро Забірченко, Олександр Кольченко, Олександр Липовий, Денис Лукашов, Олександр Мішула, Сергій Попов, Олександр Прокопенко, Олександр Сізов, Олексій Чигринов, Остап Чолій

Форварди: В’ячеслав Бобров, Хоель Боломбой, Володимир Конєв, Максим Корнієнко, Ігор Крівцов, Максим Пустозвонов, Леонід Стефанишин, Станіслав Тимофеєнко

Центрові: Станіслав Завадський, Ігор Зайцев, В’ячеслав Кравцов, Кирило Натяжко, Артем ПустовийГоловний тренер національної збірної України Майк Фрателло:

«Святослав Михайлюк зараз з юнацькою збірною України, він приєднається до нас пізніше. Не знаю, як довго він з нами пробуде — подивимося, побачимо і приймемо рішення. Минулого року я спостерігав за його грою, коли він був у США, в Портленді на Nike Hoop Summit. Щодня хтось дзвонив мені звідти і розповідав про Святослава. Я розмовляв з його тренером з коледжу Біллом Селфом приблизно два тижні тому, запрошував його і його штаб відвідати наші тренування в будь-який час».

Пізніше до табору національної команди приїде і Владислав Коренюк, котрий нині грає в складі молодіжної збірної на чемпіонаті Європи (Дивізіон В).Головний тренер національної збірної України Майк Фрателло:

«З Артуром Дроздовим ми розмовляли кілька разів. На сьогодні я не можу на 100 відсотків бути впевненим, чи буде він у збірній. Якщо йому необхідно пропустити день чи два через травму щиколотки, трохи підлікуватися, то потім він може без проблем приєднатися до збірної. Зараз він з лікарем у Франції, лікує травму. Тож якщо Артур пропустить пару днів, це одна справа, я ставлюся до цього з розумінням, — він повернеться до нас. Якщо ж він пропустить 11-12 днів, він вже не гратиме у збірній, це неприпустимо. Ми поїдемо без нього».

Як ми повідомляли раніше, Сергій Ліщук і Олексій Лень, на жаль, мають ушкодження.