Юніорська збірна України вдруге перемогла команду Грузії

06 липня 2014, 19:51Новини баскетболу
Чоловіча збірна України U18 провела другий товариський поєдинок у Грузії.

Грузія U18 - Україна U18 73:78 (25:12; 5:15; 27:16; 14:34)

Україна: Кобець 20 очок, 7 підбирань; Лебедінцев 11 очок, 11 підбирань; Шаламов 11 очок, 6 підбирань; Зотов 10 очок, 4 передач, 3 підбирання; Михайлюк 8 очок, 7 підбирань; Антоненко 8 очок, 5 підбирань; Ткаченко 5 очок; Мірошніченко 3 очки; Тарасенко 2 очки; Руслов 3 підбирання, 2 передачі

Після вчорашньої відносно легкої перемогли сьогодні українці відчули серйозний супротив. Більше того, грузини лідирували левову частину ігрового часу. Завдяки прекрасним діям їхнього лідера – Ревазашвілі (19 очок та 9 підбирань) та командній роботі грузини у середині четвертого періоду вели з перевагою у 15 очок. Однак українці зуміли неймовірно потужно провести останні п’ять хвилин матчу і виграти завершальний період – 34:14. Цей ривок дозволив українцям оформити важку перемогу – 78:73.

Наша команда повертається до України. Вже 10-го липня збірники знову зберуться у Черкасах, щоб провести завершальний збір перед чемпіонатом Європи. Чемпіонат Європи U18 (Дивізіон В) відбудеться в Болгарії 24 липня – 3 серпня. Суперниками збірної України в груповому етапі будуть команди Болгарії, Ірландії, Португалії, Данії та Шотландії.

Головний тренер чоловічої збірної України U18 Максим Міхельсон:

«Дуже складна і в той же час цікава гра. Сьогодні грузини вийшли на майданчик, як на останній бій. Видали дуже сильний матч. Дуже потужно їх підтримували трибуни. У залі була шикарна атмосфера. Наші ж гравці після вчорашньої перемоги не змогли на сто відсотків сконцентруватися. І повернути потрібний настрій було нелегко. Ми програвали протягом матчу. У протоколі видно, скільки часу ми лідирували. Доходило до «-20» наприкінці третьої чверті. У середині четвертої було «-15». Але хлопці змогли проявити найкращі чоловічі якості і витягнути цей поєдинок. Дуже добре відіграли в захисті у другій та четвертій чверті. Хочеться подякувати грузинській команді і її Федерації за те, що погодилися на ці товариські зустрічі та змогли прийняти нас».