Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча збірна України здобула третю поспіль перемогу в кваліфікації на чемпіонат Європи

Жіноча збірна України здобула третю поспіль перемогу в кваліфікації на чемпіонат Європи

15 червня жіноча національна збірна України зіграла третій поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Німеччина – Україна 72:81

Через чотири хвилини ігрового часу Аліна Ягупова з-за дуги принесла збірній перевагу +6 - 4:10. Однак за дві хвилини німкені скоротили відставання та вийшли вперед – 13:12. Утім, лише на кілька секунд, та ж Аліна Ягупова знову повернула лідерство своїй команді. За півтори хвилини наприкінці першої чверті українки зробили ривок 0:7, що дозволило їм піти на перший відпочинок з найбільшою перевагою за зіграний час – 16:23.

women_150614_2Старт другої чверті видався нервовим для суперниць, з чималою кількістю втрат з обох боків. Підопічні Вадима Чечуро першими опанували нерви, і на четвертій хвилині Олександра Курасова влучним кидком здалеку подарувала Україні двозначну перевагу – 18:29. На велику перерву наші дівчата пішли з 10-очковою перевагою – 33:43. Українки утримували її аж до останніх двох хвилин четвертої чверті, однак результативні атаки господарок паркету дали їм змогу наблизитися на відстань у чотири очки. Наприкінці матчу німкені вдалися до тактики фолів, однак наші гравці були влучними з лінії. Жіноча збірна України здобула третю перемогу в трьох матчах і наразі разом з командою Чорногорії очолює турнірну таблицю в групі D.

women_150614

Головний тренер жіночої збірної України Вадим Чечуро:
«Ми знали, що ці дві гри в Німеччині дуже важливі. Сьогодні для нас усе завершилося добре. Втім, наступний матч буде дуже важким. Наш плюс у тому, що у нас є різні бомбардири, але наш мінус у тому, що всі хочуть забивати. Іноді нам бракує дисципліни в цьому».

Гравець жіночої збірної України Олеся Малашенко:
«Ми дуже раді виграти тут. Це була важка гра, йшли щільно в рахунку, ми скористалися нашим шансом. Сьогодні була справжня командна робота. Саме це було найголовнішим для нашої перемоги».
Головний тренер жіночої збірної Німеччини Александра Мерц:
«Ми повинні проаналізувати, що сталося на останніх хвилинах матчу, коли ми отримали реальний шанс виграти. Знадобилося дуже багато часу, перш ніж ми зрозуміли, що можемо виграти сьогодні. Ми повинні виграти принаймні десять очок у вівторок, це буде дуже важко».

Турнірне становище