Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи ВІДЕО

Жіноча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи ВІДЕОЖіноча збірна України U20 розпочала підготовку до чемпіонату Європи. Дівчата нині перебувають на  навчально-тренувальному зборі в Києві.

Головний тренер жіночої збірної України U20 Марина Ткаченко:

«15 травня ми розпочали підготовку молодіжної збірної до чемпіонату Європи. З трьох дівчат з Бердянська одна вибула за станом здоров’я. Приїхала Марія Рубан, котра навчається в США. Вісім з гравців «ТІМ-СКУФ», по одній баскетболістці з Дніпропетровська та Вінниці. Підготовка проходить так, як ми хотіли, створено всі умови, колектив хороший. Ми попрацювали вже чотири дні. Радує, що є настрій, бажання. Звісно, важко відразу ввійти в роботу, є гравці без належної фізичної підготовки. Я наголосила, що ми маємо добре попрацювати і якомога краще виступити на чемпіонаті Європи. Все потрібне для тренувального процесу ми маємо, хороший спортивний зал. Займаємося нині фізичною підготовкою, закладаємо базу. Є лише один мінус, він полягає в тому, що дівчат 1994 року народження у нас лише п’ятеро, решта – 1995-96 років народження.

Я маю свої амбіції, свій характер. Їхати на чемпіонат Європи суто виступити не хочу. Хочу показати найкращий результат, хочу зробити все можливе. У нас є кістяк команди – гравці «ТІМ-СКУФ», котрі зігралися протягом сезону, зіграли багато матчів у Балтійській лізі та чемпіонаті України. Великі надії покладаю на них. Хочемо також підтягнути перспективних дівчат, щоб вони були сильною зброєю, виходячи на майданчик. Наразі відкритим є питанням, чи матимемо змогу виїхати до Білорусі на товариські матчі. В п’ятницю зіграємо товариський матч з хлопцями з інституту фізкультури. Втім, наразі ми не зовсім готові до ігор, адже триває фізична підготовка. Збірна Литви виступає в Дивізіоні В, утім, це все одно ігри, які дають змогу подивитися, на якому ми рівні, як ми граємо.

Раніше я вела 1984 рік, везла на чемпіонат Європи до Франції, де ми стали п’ятими, під час підготовки тоді у нас також було небагато виїздів на товариські матчі, якщо не помиляюся, лише до Москви їздили. Виходить, що через 10 років я знову тренер молодіжної збірної».

Кандидатка до жіночої збірної України U20 Міріам Уро-Нілє:

«Виступ у чемпіонаті Франції – великий досвід для мене, оскільки там зовсім інша гра, швидка, інший баскетбол, інші дівчата, інші відносини в колективі. Я тепер більше знаю, буду більш впевнено почувати себе на чемпіонаті Європи. Я вивчила чимало нових рухів, які покажу партнеркам по збірній.  У нас по повній програмі йде фізпідготовка, хороші навантаження: вранці стадіон, бігові вправи, ввечері – граємо, вивчаємо комбінації, зігруємося. Про суперників на чемпіонаті Європи знаю, що у Швеції серйозна збірна, одна перемогти їх можна. Вони не б’ються, як серби. З сербами через це буде важко».

 Кандидатка до жіночої збірної України U20 Наталія Скорбатюк:

«Нам дали трохи відпочинку після клубного сезону, тепер готуємося до нових перемог. Ми одне ціле і будемо йти до спільної мети. Наразі дещо важко та наприкінці, я впевнена, буде хороший результат».

Кандидатка до жіночої збірної України U20 Ольга Краєвська:

«Я маю досвід виступу на чемпіонаті Європи в молодших вікових категоріях. Головне, вважаю, фізична підготовка.  Це фундамент. Також важливе взаєморозуміння в команді. Встигли відпочити після клубного сезону і вже скучити за баскетболом. Знову набираємо форму. Перше наше тренування було ігрове. Мені сподобалося те, що більш менш ми розуміємо одна одну. Сподіваюся, надалі тільки прогресуватимемо. Завдання-мінімум – увійти до вісімки найкращих, а далі побачимо».

Чемпіонат Європи U20 відбудеться 3-13 липня в Італії, суперницями нашої команди в групі С будуть збірні Сербії, Словаччини та Швеції.

Розширений список кандидаток до жіночої збірної України U20