Жіноча збірна України U-16 виграла турнір у Бресті

У межах "Проекту U-15" кадетська дівоча збірна України взяла участь у міжнародному турнірі "Вегас – 2017", який відбувся у білоруському місті Брест. Підопічні Валерія Жартуна здобули три перемоги і стали тріумфаторками цих змагань. У заключному, третьому матчі вони обіграли команду Центру Олімпійського Резерву міста Брест "Вікторія".

Звітний поєдинок виявився непростим для підопічних Валерія Жартуна. Господарки паркету також мали шанси виграти домашній турнір і робили усе заради досягнення цієї мети. Першу чверть виграла "Вікторія" 15:13, вона ж пішла лідером на велику перерву 25:23. У третій чверті господарки додали до своєї переваги ще два очки 41:37. Далі українкам вдалося змінити хід подій на паркеті на свою користь. Вони більш уважно почали діяти у захисті, а попереду розігралася Богдана Гупанюк. 12-й номер збірної України влучила тричі поспіль, з неї взяла приклад Ярослава Іванюк, а потім з-за дуги поцілила найрезультативніша у матчі Дар’я Дубнюк. У підсумку 54:48 – перемога збірної України.

Міжнародний турнір Вегас-2017

Жінки U16

м. Брест, Білорусь

11 січня

Вікторія-Брест  – збірна України U-16 48:54 (15:13, 10:10, 16:14, 7:17)

Найрезультативніші у складі збірної України: Дар’я Дубнюк 16 очок, Анастасія Кучерьонок 12 очок, Богдана Гупанюк – 11 очок.

Валерій Жартун: маємо переглянути у Євролізі усіх кандидатів до збірної
U-16 жінки 16.10.2017
На першому етапі юнацької Євроліги у Талліні жіноча збірна України U-16 зіграла п’ять матчів
Збірна України U-16 стартувала в ЄЮБЛ
U-16 жінки 14.10.2017
Наша жіноча кадетська команда виступає в Європейській юнацькій баскетбольній лізі
Жіноча збірна України 3х3 U-18 стартує на Чемпіонаті Європи
U-16 жінки 02.09.2017
Вже сьогодні підопічні Валерія Воробйова розпочнуть змагатися на континентальній першості Старого Світу з баскетболу 3х3 серед вісімнадцятирічних.
Вероніка Космач: треба ставити планку щоразу вищу
U-16 жінки 30.08.2017
Найефективніший гравець чемпіонату Європи U-16 у складі жіночої збірної України Вероніка Космач розповіла про свої нові цілі і улюблений шкільний предмет
Валерій Жартун: сподіваюся, з чемпіонату Європи повернулися вже інші дівчата
U-16 жінки 29.08.2017
Головний тренер жіночої збірної України U-16 Валерій Жартун підбив підсумки виступу своїх підопічних на чемпіонаті Європи
Валерій Жартун: хочеться щоб дівчата повірили в себе
U-16 жінки 26.08.2017
Сьогодні о 19:45 в жіночої збірної України U-16 буде справжній екзамен на фізичну та моральну стійкість. Українські дівчата будуть грати за останню путівку до дивізіону "А" проти команди Греції.
Україна U-16 зіграє з Грецією за бронзу Євробаскету
U-16 жінки 25.08.2017
Визначився суперник жіночої збірної України U-16 в матчі за останню вакантну путівку до дивізіону “А”.
 Жіноча збірна України U-16 зіграє за бронзу Євробаскету
Підопічні Валерія Жартуна відіграли матч 1/2 фіналу Чемпіонату Європи в Македонії. Програвши підбирання та зробивши 20 втрат наші дівчата не змогли зачепитися за вихід до фіналу турніру.
Ростислав Палагусинець підтримав жіночу збірну України U-16 перед півфіналом ЄвроБаскету-2017
В.О. Консула України в Македонії записав спеціальне відео на підтримку наших дівчат перед важливим поєдинком
Жіноча збірна України U-16: за крок від підвищення у класі
U-16 жінки 24.08.2017
Вже завтра підопічні Валерія Жартуна поборються за вихід до фіналу Євробаскету у Македонії та одночасно за путівку до дивізіону “А”.
Жіноча збірна України U-16 зіграє у півфіналі Євробаскету-2017
Чудовий подарунок вболівальникам зробили українські дівчата в Македонії до Дня Незалежності України! Програвши стартові чверті, українки зібралися та дали бій суперницям в другій половині матчу і відстояли перемогу на останніх секундах гри.
Вероніка Космач серед найрезультативніших на Євробаскеті
U-16 жінки 23.08.2017
Українка Вероніка Космач стала другою за результативністю на чемпіонаті Європи за підсумками групового етапу.
Валерій Жартун: дівчата повірили у себе, у свій колектив
Головний тренер жіночої збірної України U-16 Валерій Жартун заявив, що перемога над Ірландією може сприяти успіху у чвертьфіналі
Став відомий суперник жіночої збірної України U-16 на чемпіонаті Європи
U-16 жінки 22.08.2017
Підопічні Валерія Жартуна отримали суперника у 1/4 фіналу Євробаскету в Македонії.
Збірна України U-16: до зустрічі у чвертьфіналі!
Збірна України U-16 натхненно переграла Ірландію 68:46 і пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату Європи
Чемпіонат Європи. Дівчата U-16, дивізіон В. Сьогодні вирішальна гра для збірної України.
Сьогодні збірна України дівчат віком до 16 років зіграє вирішальний матч групового турніру. У матчі Україна - Ірландія необхідна лише перемога.
Жіноча збірна України U-16 пропустила лише 17 очок у матчі чемпіонату Європи
U-16 жінки 21.08.2017
Жіноча збірна України U-16 більш ніж переконливо здолала Молдову на чемпіонаті Європи