Новини
 Жіноча збірна України U-18 поступилася Нідерландам

Підопічні Сергія Петренка з рахунком 63:52 програли Нідерландам у матчі за 9-16 місця Чемпіонату Європи (див. "В")

Жіночій ЄвроБаскет U-18. Дивізіон В. Матчі за 9-16 місця

Нідерланди - Україна - 63:52 (7:11, 12:13, 19:14, 26:14)

Україна: Фастова 17оч, 5пб; Любінець 8оч, 9пб.

Хід гри:

Матч почався за переваги нідерландок, які легко відкрили рахунок у матчі вже у своєму першому володінні. Проте наша збірна не дала супернику розігнатися занадто сильно. Вже на п’ятій хвилині у гравчинь у помаранчевій формі був фол-трабл, чим вдало скористалися наші дівчата, які раз-по-раз виходили на лінію штрафних. Цей факт в сумі з вдалими діями у захисті у другій половині чверті дозволив українкам вийти вперед та закінчити період ведучи у рахунку – 7:11.

З самого старту чверті наші дівчата ринулися збільшувати перевагу в рахунку і їм це вдалося. Вже за декілька хвилин після початку другого періоду головний тренер суперниць був змушений брати хвилину. І це подіяло: нідерландки почали скорочувати відставання і в якийсь момент різниця в рахунку сягнула лише одного балу. Період же завершився за рахунку 21:24.

Друга половина гри почалася з чергового ривка наших суперниць, які цього разу таки зуміли вийти вперед.

Якщо напад в української збірної був на однаковому рівні всі чверті, то захист в нашої команди від чверті до чверті погіршувався, про що свідчить зростання кількості набраних очок нідерландками від чверті до чверті.

Як підсумок наша збірна поступилася та продовжить боротьбу за місце в середині підсумкової турнірної таблиці чемпіонату Європи.