Жіноча Суперліга: важка перемога ІнтерХіма і продовження серії Київ-Баскета

11 березня у жіночій Суперлізі відбулося три матчі.

Лік перемогам Київ-Баскета у регулярному чемпіонаті не переривається. 11 березня підопічні Володимира Холопова здобули 23-тю звитягу. Цього разу від «смугастих» дісталося Вінницьким Блискавкам.

Стартова п'ятірка Київ-Баскета Краєвська-Юркевічус-Горобець-Ольховик-Скорбатюк вкотре довела свою міць. У такому поєднанні господарки набрали 26 очок. Київ-Баскет дуже потужно розпочав матч. Вінницькі Блискавки набрали перші очки за рахунку 0:16. Як кажуть, вже тоді можна було опускати завісу. У першій чверті підопічні Володимира Холопова набрали 23 пункти, а суперниці – тільки вісім. У кожній з трьох перших чвертей киянки неодмінно набирали більше 20-ти очок. І лише досягнувши вражаючого відриву 80:41 у заключній десятихвилинці скинули оберти. У підсумку 90:66 на їхню користь. Найрезультативнішою у матчі стала Віта Горобець – 20 очок, а Тетяна Юркевічус знову не пішла з майданчика без дабл-даблу (16 очок + 14 підбирань).

Шалений опір чинив в Одесі тамтешньому ІнтерХім-СДЮСШОР харківський ХАІ. Підопічні Елеонори Чек поступилися 63:69, але нерви одесситкам попсували добряче. Гості виграли першу чверть 21:18 і пішли лідерами на перерву. ІнтерХім «прокинувся» у третій чверті, яку виграв 20:11. Але Харків пручався до останнього – 15 разів змінювався лідер у цьому матчі. Юлія Мусієнко стала авторкою дабл-даблу у господарок (16 очок + 10 підбирань), а у гостей дабл-дабл зробила Світлана Радіонова (13 очок + 19 підбирань).

У заключному матчі ігрового дня Чайка-ДЮСШ переконливо здолала у Херсоні ХДУ-Таврійську Зірку 79:54. З наближенням фіналу гості з Бердянська лише додавали у потужності, досягнувши найбільшого відриву у 25 очок в кінці матчу. «Чайка» Олена Попова стала авторкою дабл-даблу (10 очок + 10 підбирань) щей  сім результативних передач зробила.

12 березня у Жіночій Суперлізі відбудеться один матч. У Херсоні знову зіграють Таврійська Зірка та Чайка-ДЮСШ.

м. Херсон
18:00, ХДУ-Таврійська Зірка – Чайка-ДЮСШ (Бердянськ)

Турнірна таблиця

Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Суперліги
MVP матчів визнано форвардиню Франківська-Прикарпаття Оксану Моллову
Визначено місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Вирішальні матчі за чемпіонський кубок пройдуть 30-31 березня
Жіноча Суперліга: ІнтерХім обіграв Київ-Баскет, Вінниця здолала Динамо
Обидві столичні команди зазнали поразок в ігровий день жіночої Суперліги.
Відео08.03.2024
ІнтерХім прийматиме Київ-Баскет, Динамо зіграє з Вінницею: розклад матчів 8-10 березня
На цьому тижні, 8-10 березня, відбудуться чергові матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.
Франківськ-Прикарпаття двічі обіграв Рівне-ОШВСМ: коментарі після матчів жіночої Суперліги
Тренери та гравчині команд про матч регулярного чемпіонату жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття впевнено обіграв Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі
Франківська команда знаходиться в двох перемогах від виграшу регулярного чемпіонату
Визначена символічна збірна та MVP матчів жіночої Суперліги у лютому
Матчі туру розтягнулись майже на місяць, але кожна команда зіграла лише по два матчі