Жіноча Суперліга: ренесанс у Бердянську

0

Несподіваний результат було зафіксовано 2 квітня у матчі Жіночої Суперліги Чайка-ДЮСШ – ІнтерХім-СДЮСШОР. Імениті гості зазнали нищівної поразки 70:90.

Це було друге протистояння суперників протягом двох днів. Першого квітня Чайка опиралася три чверті, але «змазала» кінцівку і одеситки, як і належить їхньому статусу, переконливо перемогли 77:53. Що змінилося за добу? Господарки швидше відновилися і судячи з результату, оперативно зметикували, у чому був їхній прорахунок у першому матчі. До того ж пішла гра у Ірини Цекової та Олександри Радулович – ці дівчата (обом за 30 років, обидві – мами двох дітей) явно переживають баскетбольний ренесанс. Їм статус ІнтерХіма (чинний володар Кубка України) замість тремтіння у колінках навпаки додає більшої мотивації. Це позначилося на результативності цих досвідчених гравців – так, Радуловіч набрала 22 очка при п’яти підбираннях і чотирьох результативних передачах, а Цекова стала найрезультативнішим гравцем матчу – 26 очок, У її активі також п’ять підбирань і три результативні передачі.

Господарки «прихопили» підопічних Ірини Щипакіної на екваторі першої чверті, коли Олександра Радуловіч триочковим кидком зрівняла рахунок. Далі двічі влучила з-за дуги Ставицька і доповнила "картину маслом" Цекова. Цього виявилося достатньо, аби розхитати нерви ІнтерХіма і він так і не зміг «зібратися» аж до завершення матчу.

Завдяки цій перемозі Чайка зберегла шанси пробитися у плей-оф. Для цього підопічним Катерини Кливенок потрібно 4 квітня обіграти вдома київське Динамо.

Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 1-3 лютого