Жіноча Суперліга: перша домашня перемога

0
21 жовтня у Жіночій Суперлізі відбулися два матчі. У Бердянську тріумфували гості, у Рівному – господарки.

Як і передбачалося, цікавою вийшла боротьба у Бердянську двох Олександр – лідера господарок Олександри Радулович і ключового гравця ХАІ Олександри Чек. Нагадаємо, через важку травму коліна у лютому 2016-го харків’янка пропустила значну частину кваліфікації до Євробаскету і не змогла допомогти збірній у Чехії під час фінальної стадії Чемпіонату. Тепер вона демонструє, що здатна перекваліфікуватися із запасних розширеного списку Горана Бошковича в основні. Принаймні асистент головного тренера збірної України Срджан Радулович мав змогу побачити Олександру Чек в усій красі. Вона стала найрезультативнішим гравцем матчу (23 очка, 8 підбирань), а її команда обіграла суперниць у гостях з перевагою у 10 очок 89:79. У Бердянська теж було кому закидати – Анжеліка Ляшко набрала 20 очок, Олена Попова – 19 і Олександра Радуловіч цього разу задовольнилася 17-ми очками. Втім, досвіду виступів у Суперлізі господаркам ще бракує, аби у вирішальний момент повести гру за переможним сценарієм з сильним суперником.

У матчі Рівне – Вінницькі Блискавки господарки хотіли поквитатися за поразку у попередньому очному протистоянні. У першому турі долю матчу у Вінниці визначив овертайм, рівненчанки поступилися. Тепер вони проводили першу домашню гру і, звісно, бажання перемогти переповнювало молодих підопічних В’ячеслава Ковалевського. Втім, вже у першій чверті Блискавки провели дуже результативний відрізок 15:0. Коли на екваторі десятихвилинки Ковалевська встановила дев’ятиочкову перевагу господарок 13:4, гості «отямилися» і завершили чверть 19:13. А першу половину виграли 25:24. Тенденцію надолужувати згаяне Рівне успішно продовжив у третій чверті і вийшов на заключний відрізок з позитивним балансом 40:38. Доволі швидко рівненчанки збільшили перевагу до +8, але і Вінниця не здавалася. За три хвилини до кінця матчу Діберт триочковим вивела гостей вперед 53:51. Доля матчу визначилася а останній хвилині. Після того, як Спірідонова з лінії штрафних встановила рахунок 62:60 Стаднік спробували триочковим  схилити шальки терезів на бік Блискавок. Але м’яч у кошик не влучив. Рівне здобуває першу домашню перемогу. Найрезультативнішим гравцем матчу стала гравець господарів Тетяна Гаврильчик 19+24пдб. Її партнерка по команді Касаткіна також зробила дабл-дабл 17+10пдб.

Найближчий матч у Жіночій Суперлізі відбудеться 25 жовтня знов таки у Рівному. Підопічні Вячеслава Ковалевського приймуть київське Динамо. Це буде перший матч між ними у цьому чемпіонаті.

Після звітної перемоги БК Рівне наздогнав лідера, Київ-Баскет, у турнірній таблиці, але киянки провели на матч менше, до того ж не зазнали ще жодної поразки.

Жіноча Суперліга

21 жовтня

м. Бердянськ
Чайка-ДЮСШ – ХАІ 79:89 (11:19, 27:21, 19:32, 22:17)

м. Рівне
Рівне – Вінницькі Блискавки 62:60 (13:19, 11:6, 16:13, 22:22)

До уваги тренерів!
У липні закінчується програма для отримання тренерської ліцензії, категорії "PRO"
Сергій Ліщук здійснив свою мрію
Один з найкрутіших вітчизняних баскетболістів, який разом з іспанською «Валенсією» виграв два Єврокубки, Сергій Ліщук після завершення ігрової кар’єри цілком міг залишитися в Іспанії
Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги
Василь Юхимович Макаревич відомий по роботі із багатьма жіночими студентськими командами запрошує баскетболісток вступати до ТНУ
Визначено бронзового призера жіночої Суперліги
БК "Рівне" - бронзовий призер української Суперліги серед жінок
Жіноча Суперліга: анонс матчу за бронзові нагороди турніру
30 квітня в Рівному відбудеться вирішальний, п’ятий матч між непоступливими “Чайкою” та “Рівне”.
Названо найкращих гравців жіночої Суперліги
За підсумками фіналу чемпіонату України визначено найкращих гравців жіночої Суперліги
OBOZ TV покаже вирішальні матчі Вищої ліги
Уболівальники зможуть побачити трансляції матчів фінальної та бронзової серії Вищої ліги
Жіноча Суперліга: анонс третього матчу фінальної серії
26 квітня в Одесі відбудеться третій матч за чемпіонство ІнтерХім - Київ-Баскет
Жіноча Суперліга: чи стане третій матч серії вирішальним?
33 перемогу поспіль у чемпіонаті України Київ-Баскету ще треба здобути
Ольга Краєвська не допоможе киянкам у вирішальній битві за золото
Захисниця БК Київ-Баскет і збірної України не зможе взяти участь у головному матчі сезону
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив перевагу у фінальній серії
Київ-Баскет знову здолав ІнтерХім-СДЮСШОР у "золотій серії"