Жіноча Суперліга: одеська прогулянка і вінницький бій

У неділю, 1 жовтня, в Одесі та Вінниці відбулися два матчі першого туру. В обох з них господарям вдалося перемогти. Але якщо ІнтерХім-СДЮСШОР вдома не мав проблем з ХДУ-Таврійська Зірка, то Блискавкам довелося докласти максимум зусиль, аби здолати БК Рівне.

Таврійки чинили опір підопічним Ірини Щипакіної першу чверть. Спочатку після кидка здалеку Сисоєвої вони відкрили рахунок, потім ближче до завершення десятихвилинки та сама Сисоєва зрівняла рахунок 15:15. Ось і усе, чим запам’яталися гості. Що ж до господарок, то вони другу чверть виграли з подвійною перевагою 24:12, а після третьої десятихвилинки вони вже вели +31 – 71:40. Відзначимо відмінну гру Кристини Карп (23 очка+11пдб), яку результативними діями підтримали Мусієнко(18) і Мітіна(14). Матч став для господарок легкою прогулянкою. Четверту чверть Ірина Щипакіна присвятила молодим виконавцям, ті програли її 10:20, але хіба це має значення, коли до цього відрив був приголомшливим. У підсумку прогнозована перемога ІнтерХім-СДЮСШОР 81:60.

Натомість у Вінниці запекла боротьба точилася на майданчику до останньої миті матчу. За рівної гри до перерви Блискавки діяли більш влучно і злагоджено. Першу половину вони виграли з чотириочковою перевагою 33:29. Але у перерві Вячеслав Ковалевський вніс необхідні корективи у дії своїх підопічних. У середині третьої чверті після кидка Дарини Степанюк вже рівненчанки вели +4 – 43:39. Але коли Алла Галецька знову вивела господарок вперед 45:43 ще до завершення цієї ділянки матчу, стало зрозуміло – гойдалки триватимуть, допоки вистачить сил суперникам. На екваторі четвертої чверті капітан гостей Людмила Спірідонова встановила шестиочкову перевагу своєї команди 61:55. І знову Євгенія Мбайє за дві хвилини до кінця виводить Вінницю вперед 63:62. На останній хвилині матчу за нічийного рахунку 63:63 (рівновагу відновила Спірідонова з лінії штрафних) тричі оголошували повний тайм-аут. Але для визначення переможця знадобився овертайм. Його господарки виграли переконливо 8:4. Найрезультативнішим гравцем матчу стала вінничанка Євгенія Мбайє (21 очко + 11 пдб), у рівненчанки Тетяни Гаврильчик 18 очок і 20 підбирань.

Жіноча Суперліга

1 тур

м. Одеса

ІнтерХім-СДЮСШОР – ХДУ-Таврійська Зірка 81:60 (20:17, 24:12, 27:11, 10:20)

м. Вінниця

Вінницькі Блискавки – Рівне 71:67 ОТ (15:12, 18:17, 14:19, 16:15, 8:4)

Жіноча Суперліга: хто зумів поквитатися? Жіноча Суперліга: хто зумів поквитатися?
ХАІ і Вінницькі Блискавки поквиталися за суботні поразки, Київ-Баскет довів переможну серію до 14 звитяг
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція матчів 17 грудня
Відео 17.12.2017
У жіночій Суперлізі відбудуться матчі регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція матчів 16 грудня
Відео 16.12.2017
Сьогодні у чемпіонаті України буде зіграно три поєдинки
Жіноча Суперліга: хто зупинить Київ-Баскет? Жіноча Суперліга: хто зупинить Київ-Баскет?
16 і 17 грудня у жіночій Суперлізі буде зіграно сім матчів
П’ятірка найкращих цього тижня змінилася на 100% П’ятірка найкращих цього тижня змінилася на 100%
Жодна з баскетболісток, які цього тижня потрапили до збірної туру не була у складі топ-5 тиждень тому.
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет сильніший за Жіноча Суперліга: Київ-Баскет сильніший за "чайок"
Київ-Баскет у Бердянську здолав тамтешню Чайку 83:69 і продовжив переможну серію до 12 перемог
Жіноча Суперліга: в очікуванні боротьби біля моря Жіноча Суперліга: в очікуванні боротьби біля моря
Чи завадить Київ-Баскету здобути 12 перемогу у жіночій Суперлізі бердянська Чайка-ДЮСШ
Жіноча Cуперліга: ІнтерХім-СДЮСШОР вийшов на друге місце Жіноча Cуперліга: ІнтерХім-СДЮСШОР вийшов на друге місце
Після повторної перемоги у Вінниці ІнтерХім-СДЮСШОР вийшов на друге місце у жіночій Суперлізі
Жіноча Суперліга: у гостях, як вдома Жіноча Суперліга: у гостях, як вдома
В обох матчах 9 грудня сильнышими виявилися гості
MVP тижня знову стала динамівка Олена Бойко MVP тижня знову стала динамівка Олена Бойко
Вдруге у поточному сезоні звання найкращого тижня дістається гравцю «Динамо» Київ
В’ячеслав Ковалевський: для Рівного важливі усі ігри В’ячеслав Ковалевський: для Рівного важливі усі ігри
Головний тренер Сузір'я-Рівне-ОСДЮСШОР В'ячеслав Ковалевський спробує дати бій Київ-Баскету у чвертьфіналі Кубка України
Одеситки перемогли в другому турі дівочої Євроліги Одеситки перемогли в другому турі дівочої Євроліги
Баскетболістки СДЮСШОР імені Литвака успішно виступили в Ризі
Жіноча Суперліга: перемоги Сузір'я і Динамо Жіноча Суперліга: перемоги Сузір'я і Динамо
3 грудня у жіночій Суперлізі було зіграно два матчі - у Рівному перемогли господарки, у Бердянську - гості
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет продовжив переможну серію Жіноча Суперліга: Київ-Баскет продовжив переможну серію
У Харкові Київ-Баскет довів переможну серію у чемпіонаті України до 11 матчів
Директорат чемпіонату України відсторонив комісара Директорат чемпіонату України відсторонив комісара
Строк відсторонення Ігоря Кравченка складе два місяці
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду
2 і 3 грудня у жіночій Суперлізі відбудуться чотири матчі
Кубок України: жеребкування 1/4 фіналу серед жінок Кубок України: жеребкування 1/4 фіналу серед жінок
Визначилися чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок
Жіноча Суперліга: ІнтерХім здолав Чайку-ДЮСШ Жіноча Суперліга: ІнтерХім здолав Чайку-ДЮСШ
19 листопада у Жіночій Суперлізі ІнтерХім-СДЮСШОР №2 здолав вдома Чайку-ДЮСШ-Бердянськ
Жіноча Суперліга: перемоги Сузір’я і ІнтерХім-СДЮСШОР Жіноча Суперліга: перемоги Сузір’я і ІнтерХім-СДЮСШОР
18 листопада у Жіночій Суперлізі у Києві Динамо поступилося Сузір’ю, а в Одесі ІнтерХім здолав ХАІ