Жіноча Суперліга: несподіванка та її відсутність

0

11 квітня у Жіночій Суперлізі відбулися перші матчі півфінальної серії плей-оф до двох перемог. У столиці Київ-Баскет приймав Чайку-ДЮСШ, а в Одесі Інтерхіму протистояв Рівне-ОСДЮСШОР.

Переможці регулярного чемпіонату не змусили сумніватися у своїй кваліфікації. Лише на самому початку матчу після влучних кидків Радулович Чайка вийшла вперед 3:2. Далі Київ-Баскет не дозволяв гостям випереджати себе у рахунку. Перша чверть закінчилася з перевагою господарок 24:16, після першої половини киянки збільшили відрив вдвічі. Утримувати перевагу простіше, ніж намагатися скоротити відставання. Радуловіч, Цекова, Космач старалися, як могли. Але їм протистояли не менш майстерні гравці – Ольховик, Афанас’єва, Горобець. Київ-Баскет переміг 85:66. Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ірина Цекова – 26 очок, в активі киянки Юркевічус дабл-дабл – 15 очок і 14 підбирань.

А в Одесі відбулася несподіванка. Рівне-ОСДЮСШОР обіграв ІнтерХім 70:60. Гості почали дуже потужно. Краснікова закинула триочковий, вивела Рівне вперед 3:0, відтак господарки вперед взагалі не виходили. Лише неймовірними зусиллями їм вдалося відновити рівновагу перед перервою – Сергєєва влучним кидком зрівняла рахунок 38:38. Але третій період знову пішов за сценарієм рівненчанок. Вони грали уважніше, а головне більш розкуто. Тягар відповідальності перед своїми трибунами на них не тиснув і вони впевнено контролювали гру аж до фінальної сирени. Дабл-Дабл Карп (22очка + 14 підбирань) не допоміг одеситкам цього разу.

У Львові завершився передсезонний турнір серед жіночих команд
В стартовій грі між БК "Рівне" та БК “НУБіП-України” сильнішими виявилися перші, а в завершальному матчі турніру СБК "Львів" дав гідний бій чинному віце-чемпіону України - команді "Інтерхім". Переможця матчу було визначено лише у овертаймі.
Завершено другий день змагань на передсезонному турнірі у Львові
нтерХім були сильнішими за новачка Вищої ліги – НУБіП України, а в битві між командами із західного регіону перемогли рівнянки
У Львові розпочався передсезонний турнір серед жіночих команд
Два призери минулорічної Суперліги, новачок елітного дивізіону та новачок Вищої ліги відіграли свої перші матчі в новому сезоні
Володимир Холопов: можемо стартувати у Суперлізі в усіченому складі
Бронзові призерки чемпіонату Європи отримають по 4 вихідних
У Львові відбудеться передсезонний турнір серед жіночих команд
У Львові з 21 по 23 вересня 4 жіночих команди відіграють товариські матчі перед офіційним стартом чемпіонату.
Київ-Баскет: форсована підготовка жінок
Володимир Холопов прагне дати підопічним максимум інформації перед відрядженням у збірну 3х3
Баскетболістки Рівного стали Майстрами спорту України
Гравці жіночої команди клубу отримали посвідчення про присвоєння спортивного звання
Відроджена Козачка готується до старту в Суперлізі
Запорізька команда нового сезону стартуватиме в жіночій Суперлізі
У Бердянську зіграють провідні баскетболістки минулого
Зірки жіночого українського баскетболу зіграють на турнірі пам’яті Юрія Лизогуба
Євгенія Спітковська: завжди вірю в команду, частиною якої є
Срібна призерка Чемпіонату світу 3х3 поновила кар'єру, тепер її команда Київ-Баскет