Жіноча Суперліга: несподіванка та її відсутність

0

11 квітня у Жіночій Суперлізі відбулися перші матчі півфінальної серії плей-оф до двох перемог. У столиці Київ-Баскет приймав Чайку-ДЮСШ, а в Одесі Інтерхіму протистояв Рівне-ОСДЮСШОР.

Переможці регулярного чемпіонату не змусили сумніватися у своїй кваліфікації. Лише на самому початку матчу після влучних кидків Радулович Чайка вийшла вперед 3:2. Далі Київ-Баскет не дозволяв гостям випереджати себе у рахунку. Перша чверть закінчилася з перевагою господарок 24:16, після першої половини киянки збільшили відрив вдвічі. Утримувати перевагу простіше, ніж намагатися скоротити відставання. Радуловіч, Цекова, Космач старалися, як могли. Але їм протистояли не менш майстерні гравці – Ольховик, Афанас’єва, Горобець. Київ-Баскет переміг 85:66. Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ірина Цекова – 26 очок, в активі киянки Юркевічус дабл-дабл – 15 очок і 14 підбирань.

А в Одесі відбулася несподіванка. Рівне-ОСДЮСШОР обіграв ІнтерХім 70:60. Гості почали дуже потужно. Краснікова закинула триочковий, вивела Рівне вперед 3:0, відтак господарки вперед взагалі не виходили. Лише неймовірними зусиллями їм вдалося відновити рівновагу перед перервою – Сергєєва влучним кидком зрівняла рахунок 38:38. Але третій період знову пішов за сценарієм рівненчанок. Вони грали уважніше, а головне більш розкуто. Тягар відповідальності перед своїми трибунами на них не тиснув і вони впевнено контролювали гру аж до фінальної сирени. Дабл-Дабл Карп (22очка + 14 підбирань) не допоміг одеситкам цього разу.