Жіноча Суперліга: на іншому полюсі

7 квітня у Жіночій Суперлізі було зіграно заключний поєдинок регулярного чемпіонату. ХАІ вдома приймав Таврійську Зірку.

Обидві команди не вирішують вже турнірних завдань, оскільки не пробилися до плей-оф. Втім, принциповим питанням матчу було – чи піде врешті-решт Таврійська Зірка  від нуля у стовпчику поразки. Останній шанс зробити це підопічні Олексія Давидова мали у Харкові. Початок матчу пройшов під їхню диктовку, не дивно, що і першу чверть зірки завершили на свою користь 22:15. Але у другій десятихвилинці господарки вирівняли гру. Лідер змінювався неодноразово. Коли гості на останній хвилині знову відновили рівновагу 44:44, лідер ХАІ Олександра Чек поцілила з-за дуги і дала можливість господаркам піти на перерву з позитивним балансом +3. У другому періоді Таврійська Зірка, як і у першому, набрала 22 очки, а ХАІ рвонув з 15 до 32-х. І у третій чверті він також набрав 32!

Поперерві головним завданням гостей було стримати порив господарок. Але з обмеженою ротацією зробити це було непросто. Так, до перерви у Зірок на майданчик виходили тільки шість гравців, не набагато більше, сім, - у ХАІ. Хай там як, а Радіонова на початку другої половини провела дві поспіль результативні атаки, очковий ривок 8:0 дозволив господаркам відірватися на +11. Далі вони вже не розслаблялися. За дві хвилини до кінця матчу ХАІ після результативного кидка Ворончихіної перетнув 100-очкову межу а крапку у матчі поставила легендарна Олена Вергун 105:80

Таким чином регулярний чемпіонат у Жіночій Суперлізі завершено, на наступному етапі, у півфінальних серіях плей-оф, боротьбу за медалі продовжать Київ-Баскет, ІнтерХім-СДЮСШОР, Рівне-ОСДЮСШОР, Чайка-ДЮСШ. Пари згідно місць у турнірній таблиці утворено наступним чином: Київ-Баскет – Чайка, ІнтерХім – Рівне. Перші матчі заплановані на 11 квітня у столиці та Одесі.

Жіноча Суперліга

7 квітня

м. Харків
ХАІ – ХДУ-Таврійська Зірка 105:80 (15:22, 32:22, 32:27, 26:9)

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди