Жіноча Суперліга: на іншому полюсі

0
7 квітня у Жіночій Суперлізі було зіграно заключний поєдинок регулярного чемпіонату. ХАІ вдома приймав Таврійську Зірку.

Обидві команди не вирішують вже турнірних завдань, оскільки не пробилися до плей-оф. Втім, принциповим питанням матчу було – чи піде врешті-решт Таврійська Зірка  від нуля у стовпчику поразки. Останній шанс зробити це підопічні Олексія Давидова мали у Харкові. Початок матчу пройшов під їхню диктовку, не дивно, що і першу чверть зірки завершили на свою користь 22:15. Але у другій десятихвилинці господарки вирівняли гру. Лідер змінювався неодноразово. Коли гості на останній хвилині знову відновили рівновагу 44:44, лідер ХАІ Олександра Чек поцілила з-за дуги і дала можливість господаркам піти на перерву з позитивним балансом +3. У другому періоді Таврійська Зірка, як і у першому, набрала 22 очки, а ХАІ рвонув з 15 до 32-х. І у третій чверті він також набрав 32!

Поперерві головним завданням гостей було стримати порив господарок. Але з обмеженою ротацією зробити це було непросто. Так, до перерви у Зірок на майданчик виходили тільки шість гравців, не набагато більше, сім, - у ХАІ. Хай там як, а Радіонова на початку другої половини провела дві поспіль результативні атаки, очковий ривок 8:0 дозволив господаркам відірватися на +11. Далі вони вже не розслаблялися. За дві хвилини до кінця матчу ХАІ після результативного кидка Ворончихіної перетнув 100-очкову межу а крапку у матчі поставила легендарна Олена Вергун 105:80

Таким чином регулярний чемпіонат у Жіночій Суперлізі завершено, на наступному етапі, у півфінальних серіях плей-оф, боротьбу за медалі продовжать Київ-Баскет, ІнтерХім-СДЮСШОР, Рівне-ОСДЮСШОР, Чайка-ДЮСШ. Пари згідно місць у турнірній таблиці утворено наступним чином: Київ-Баскет – Чайка, ІнтерХім – Рівне. Перші матчі заплановані на 11 квітня у столиці та Одесі.

Жіноча Суперліга

7 квітня

м. Харків
ХАІ – ХДУ-Таврійська Зірка 105:80 (15:22, 32:22, 32:27, 26:9)

Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 1-3 лютого