Жіноча Суперліга: легендарна Олена Вергун знову у грі!

3 лютого у Жіночій Суперлізі відбулося два матчі. У кожному з них відбулися знакові події. Так, чемпіонка Європи-1995 Олена Вергун поновила кар'єру гравця. Вона вийшла на паркет у складі ХАІ. Підопічні Елеонори Чек приймали ІнтерХім-СДЮСШОР.

Різниця у класі команд далася взнаки. Безумовно, Олена Вергун додала діям господарок більшої осмисленості і впевненості, але… Першу чверть ХАІ провалив 6:19. В усіх інших діяв майже на рівних. Особливо поперерві. Але наздогнати одесситок не вдалося. Можливо у неділю, 4 лютого, коли команди зустрінуться знову, ХАІ досягне свого?

Олена Вергун провела на майданчику 23 з половиною хвилини, набрала 9 очок, зробила по три підбирання і перехоплення, віддала дві результативні передачі. Показник її ефективності – 12.

В іншому матчі ігрового дня Київ-Баскет у гостях переміг Рівне-Сузір'я-ОСДЮСШОР. Матч добре розпочався для господарок. Степанюк кидком з-за дуги відкрила рахунок 3:0. Потім вона ж відновила рівновагу 5:5. Відтоді вийти вперед підопічним В'ячеслава Ковалевського жодного разу не вдалося. До екватора першої чверті киянки здійснили очковий ривок 12:0. А завершили період з п'ятнадцятиочковою перевагою 28:13. Другу чверть господарки завершили на свою користь 20:17, але поперерві знов просіли – 13:22. У заключній чверті після кидка Юркевічус Київ-Баскет повів +27. Лише тоді, в останні шість ігрових хвилин, гості дещо скинули оберти і у підсумку оформили перемогу з рахунком 86:65. Вона стала вісімнадцятою для Київ-Баскета у чемпіонаті. Скільки матчів, стільки і перемог – абсолютний показник. Найрезультативнішою у Рівному стала гравець збірної України Ганна Ольховик (28оч+12пдб), крім неї дабл-даблом відзначилася Тетяна Юркевічус (18оч+10пдб).