Жіноча Суперліга: Київ-Баскет повів у «золотій» серії

0

У Києві стартувала золота серія чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліга. У фінальній серії до трьох перемог стосунки з’ясовують дві найсильніші жіночі команди України: “Київ-Баскет” та “ІнтерХім” з Одеси. Два стартові матчі серії претендентки на золото проводять у столичному “Меридіані”. У першій грі серії “Київ-Баскет” оформив дуже переконливу перемогу – 85:57. Без кращої підбираючої чемпіонату України - Кристини Карп "ІнтерХім" повністю програв щит та мав гірший відсоток реалізації.

Оскільки киянки виграли регулярний чемпіонат, у фінальній серії вони отримали перевагу свого майданчика, перші два матчі зіграють у рідному СК Меридіан і аж потім вирушать до Одеси. Довго не вагаючись, підопічні Володимира Холопова взялися робити усе можливе, аби цією перевагою скористатися.

Лише на самому початку матчу Сергеєва відкривши рахунок з лінії штрафних вивела ІнтерХім вперед, Доволі швидко Скорбатюк показала одеситці, як реалізовувати штрафні, вивівши Київ-Баскет вперед. Спливала перша хвилина гри, протягом двох наступних хвилин Київ-Баскет відірвався на +7, а першу чверть закінчив 24:14 на свою користь.

У другій десятихвилинці суперники закидали менше, але все одно Київ-Баскет зміцнив перевагу у рахунку – 42:24. А одразу ж на початку третьої чверті Юркевічус поцілила у кошик з середньої відстані і господарки досягли 20-очкового відриву 44:24. Відчувалося – вони відповідально поставилися до боротьби за золото. Хоча до честі ІнтерХіма, певних локальних успіхів він досягав – Бондарюк, Мусієнко і Мітіна скоротили відставання до -13. Але, як кажуть, не довго музика грала. Київ-Баскет відповів ривком 11:0, а ближче до завершення чверті Горобець і Любінець довели перевагу господарок до +29. А коли Афанасьєва реалізувала три очковий, команди завершили третій період за рахунку 67:36 на користь киянок. Тож, за великим рахунком, а той і справді був великим, заключна чверть перетворювалася на формальність.

Наприкінці матчу Володимир Холопов дав пограти Волошиній, Рабчук, але і вони зіграли не гірше за основних виконавців. У підсумку 85:57 на користь Київ-Баскета і це його 31-а перемога (поспіль!) у чемпіонаті України. Найрезультативніша у матчі Тетяна Юркевічус (Київ-Баскет) стала і авторкою дабл-даблу: 28 очок + 15 підбирань.

Другий матч серії до трьох перемог команди зіграють у понеділок 23 квітня, знову у Києві.

Інна Кочубей: я вчуся, і для мене це гарна практика
Як це - керувати чемпіонками у кубкових протистояннях?
Олена Огороднікова – MVP тижня жіночої Суперліги
ФБУ назвало символічну збірну тижня жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: Динамо сильніше за Львів, а Рівне за Вінницю
Три матчі зіграно сьогодні в рамках жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 10 листопада
Відео10.11.2018
Сьогодні в Україні буде зіграно три матчі регулярного чемпіонату в жіночій Суперлізі