Жіноча Суперліга: Київ-Баскет, ІнтерХім і Вінницькі Блискавки перемогли

14 січня у Жіночій Суперлізі відбулися три матчі. Відкрили ігрову сесію у столиці учасниці матчу Київ-Баскет – Чайка-ДЮСШ.

Попервах не було помітно, що грають різні за класом команди. У Київ-Баскета традиційно результативно діяли Горобець і Краєвська, а у складі морячок виділялася їхній лідер Радуловіч. Парітет зберігався до екватора першої чверті, але поступово киянки прибрали ініціативу до своїх рук і вже першу чверть закінчили з рахунком 25:12 на свою користь.

У другій десятихвилинці команди не форсували подій, так на кидок здалеку Афанасьєвої доволі оперативно відповіла влучним пробиттям штрафних Попова. Втім, і у другій чверті підопічні Володимира Холопова набрали на 5 очок більше за суперниць. 17-очкове відставання перед перервою з таким суперником, як Київ-Баскет – це вирок. Радуловіч проти майстерної п'ятірки «смугастих»  у компанії Попової і Космач могли б поборотися, але не за таких обставин, коли ще треба відіграти 17 очок. 84:61 – перемога господарок.

В Одесі другий матч між Інтерхімом і Рівне-Сузір'ям знову пройшов у запеклій боротьбі. Втім, більш досвіченим господаркам і цього разу вдалося схилити шальки терезів на свій бік 84:78.

Дала бій у Вінниці і Таврійська Зірка, але здобути першу перемогу у сезоні підопічні Олексія Давидова поки що не можуть 53:59.

Жіноча Суперліга

14 січня

м. Київ
Київ-Баскет
– Чайка-ДЮСШ-Бердянськ 84:61 (25:12, 17:13, 16:17, 24:19)
статистика матчу

м. Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР
– БК Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР 84:78 (20:16, 21:6, 19:31, 24:27)

м. Вінниця
 ХДУ-Таврійська Зірка – Вінницькі Блискавки 53:59 (8:17, 12:10, 22:16, 11:16)

турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: переконливий реванш ХАІ Жіноча Суперліга: переконливий реванш ХАІ
У повторному матчі з Рівне-ОСДЮСШОР відбулося перевтілення ХАІ
Жіноча Суперліга: ХАІ зазнав домашньої поразки Жіноча Суперліга: ХАІ зазнав домашньої поразки
. ХАІ вдома поступився Рівне-ОСДЮСШОР
Жіноча Суперліга: анонс матчів у Харкові Жіноча Суперліга: анонс матчів у Харкові
19 і 20 лютого ХАІ двічі прийме Рівне-ОСДЮСШОР
Жіноча Суперліга: Таврійська Зірка зазнала нищівної поразки від лідера Жіноча Суперліга: Таврійська Зірка зазнала нищівної поразки від лідера
Київ-Баскет здобув 19-ту перемогу поспіль у Жіночій Суперлізі
Матчі жіночої Суперліги 17 лютого: онлайн відеотрансляція
Відео 17.02.2018
Київ-Баскет вдома гратиме проти Таврійської Зірки
Жіноча Суперліга: «фізика» переважила характер Жіноча Суперліга: «фізика» переважила характер
Динамо обіграло вдома Таврійську Зірку
Жіноча Суперліга: анонс київської серії ХДУ-Таврійської Зірки Жіноча Суперліга: анонс київської серії ХДУ-Таврійської Зірки
За рахунок чого Таврійська Зірка може обіграти Динамо і Київ-Баскет
Найціннішим гравцем першого тижня лютого була Христина Карп Найціннішим гравцем першого тижня лютого була Христина Карп
До символічної збірної туру жіночої Суперліги потрапила гравець збірної України Ганна Ольховик
У київського Динамо майже не залишилося права на помилку У київського Динамо майже не залишилося права на помилку
Важкі перемоги Інтерхіма і Вінницьких Блискавок у Жіночій Суперлізі
Ольга Краєвська: мрію відчути атмосферу матчів збірної Ольга Краєвська: мрію відчути атмосферу матчів збірної
Серед чотирьох гравчинь жіночої Суперліги, яких запросили до збірної України знову є захисниця Київ-Баскет Ольга Краєвська. Цього разу вона долучилася до національної збірної уже у якості учасниці Матчу зірок
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 3-4 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 3-4 лютого
3 і 4 лютого у жіночій Суперлізі буде зіграно п’ять матчів
Визначено переможницю конкурсу Міс баскетбол-2017 Визначено переможницю конкурсу Міс баскетбол-2017
Світлана Маляр-Белінська – найкрасивіша баскетболістка України!
Олександр Підлужняк і Сінтія Омобогундже: потрібен збалансований календар Олександр Підлужняк і Сінтія Омобогундже: потрібен збалансований календар
Головний тренер Вінницьких Блискавок розповів про брак ігрової практики під час пауз, цю думку розділяє Сінтія Омобогундже
У жіночій Суперлізі встановлено новий рекорд результативності У жіночій Суперлізі встановлено новий рекорд результативності
Форвард Динамо-НПУ Олена Тетерук набрала 39 очок у одному матчі
Жіноча Суперліга: сімнадцята перемога Київ-Баскета і бій у Рівному Жіноча Суперліга: сімнадцята перемога Київ-Баскета і бій у Рівному
В останній день січня у жіночій Суперлізі було зіграно два матча
Жіноча Суперліга: анонс матчів 31 січня Жіноча Суперліга: анонс матчів 31 січня
Чи спроможні Вінницькі Блискавки призупинити переможну ходу Київ-Баскета?
Вікторія Шматова: на БК Рівне чекає велике майбутнє Вікторія Шматова: на БК Рівне чекає велике майбутнє
Досвідчена баскетболістка з Бердянська розповіла, чому надала перевагу Рівному перед чемпіонатом Польщі
Юлія Мусієнко вперше стала найціннішим гравцем тижня Юлія Мусієнко вперше стала найціннішим гравцем тижня