Жіноча Суперліга: ХАІ порушив панування господарів

10 березня у жіночій Суперлізі було зіграно чотири матчі.

Лідер регулярного чемпіонату Київ-Баскет приймав Рівне-ОСДЮСШОР. Між цими суперниками завжди точиться безкомпромісна боротьба. Так, 21-го січня підопічні В’ячеслава Ковалевського ледь не обіграли «смугастих» у матчі-відповіді ¼ фіналу Кубка України у столиці 73:77. На той час Київ-Баскет ще не знав гіркоти поразки у своєму короткому житті. Вже пізніше, у березні, змусив його це зробити ІнтерХім у фіналі Кубка України. То ж цікаво було подивитися, наскільки підопічні Володимира Холопова відійшли від психологічного удару, що завдали їм одеситки минулого вікенду.

Київ-Баскет довів, що він вже «відійшов» від болісної кубкової поразки. Рівне-ОСДЮСШОР повели 4:0. Але серія влучних кидків у виконанні Скорбатюк та Ольховик призвели до того, що Київ-Баскет повів після першої чверті 22:10. Запасу міцності у господарок було достатньо, аби зберігати очкову дистанцію. Варто було «червоно-білим», серед яких відзначимо Шматову і Спірідонову, підтягнутися у рахунку, як Краєвська і Ольховик триочковими повертали ситуацію під контроль киянок. На останній хвилині першої половини Горобець кидком здалеку довела перевагу Київ-Баскета до +20 і справу фактично було зроблено. У підсумку 77:44 – і це 22-га перемога Київ-Баскета у чемпіонаті поспіль. У Київ-Баскета дабл-дабл зробила Тетяна Юркевічус (14 очок+10підбирань).

Київські динамівки перемігши у другому поєдинку поспіль прямого конкурента у боротьбі за зону плей-оф показали, що з ними доведеться серйозно рахуватися усім претендентам на медалі. Після Рівного-ОСДЮСШОР під гарячу руку підопічних Володимира Рижова потрапили Вінницькі Блискавки. Господарки паркету з початком матчу одразу ж взялися до справи. Не пройшло і двох хвилин, як рахунок нам табло був 7:1. З появою у команді Тетерук і БасАлик гра Динамо стала більш потужною. Блискавки мали шанс ще у першому періоді ліквідувати розрив, але Хом’як і ОмобОгундже втратили приціл і їхні кидки здалеку були невлучними. Тим не менш перед перервою Хом’як скоротила відставання Вінниці до -2. Але бодай вийти вперед жодного разу Блискавкам не судилося – по перерві Динамо підвищило оберти і тільки нарощувало перевагу. Перед завершенням матчу господарки вели +26, але Хом’як таки реалізувала на останніх секундах три очковий, то ж 76:52 – на користь Динамо. У складі переможниць дабл-даблом відзначилася Олена Тетерук (11очок + 15 підбирань), у складі Блискавок Євгенія Мбайє (12 очок + 11 підбирань). Після цієї перемоги киянки вийшли на прохідне четверте місце, яке дає право грати у плей-оф. Поки що вони випереджають блискавок за додатковими показниками.

Напрочуд потужно відіграв у матчі з Чайкою новоспечений володар Кубка України ІнтерХім-СДЮСШОР. Одеситки на запасі натхнення здолали підопічних Катерини Кливенок 88:61. У складі переможниць як завжди відмінно зіграла Кристина Карп – найрезультативніша у матчі ще й дабл-даблом відзначилася – 20 очок + 12 підбирань. У Чайці відзначимо корисні дії Ірини Цекової.

І у заключному матчі ігрового дня ХАІ здолав у Херсоні ХДУ-Таврійську Зірку. Підопічні Елеонори Чек виграли переконливо 92:61. Це при тому, що після першої половини у матчі була нічия 36:36.

11 березня у Жіночій суперлізі відбудуться ще три поєдинки. Гратимуть у Києві, Одесі, Херсоні.

Сергій Ліщук здійснив свою мрію Сергій Ліщук здійснив свою мрію
Один з найкрутіших вітчизняних баскетболістів, який разом з іспанською «Валенсією» виграв два Єврокубки, Сергій Ліщук після завершення ігрової кар’єри цілком міг залишитися в Іспанії
Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги
Василь Юхимович Макаревич відомий по роботі із багатьма жіночими студентськими командами запрошує баскетболісток вступати до ТНУ
Визначено бронзового призера жіночої Суперліги Визначено бронзового призера жіночої Суперліги
БК "Рівне" - бронзовий призер української Суперліги серед жінок
Жіноча Суперліга: анонс матчу за бронзові нагороди турніру Жіноча Суперліга: анонс матчу за бронзові нагороди турніру
30 квітня в Рівному відбудеться вирішальний, п’ятий матч між непоступливими “Чайкою” та “Рівне”.
Козачка-КПУ отримала право виступати у Суперлізі Козачка-КПУ отримала право виступати у Суперлізі
Запорізький клуб наступного сезону може піти на підвищення
Володар бронзових медалей жіночої Суперліги визначиться в Рівному Володар бронзових медалей жіночої Суперліги визначиться в Рівному
Чайка зрівняла рахунок у бронзовій серії чемпіонату України
Олена Вергун: баскетбол не стоїть на місці Олена Вергун: баскетбол не стоїть на місці
Легендарна Олена Вергун вважає, що сильним гравцям треба їхати у Європу
Названо найкращих гравців жіночої Суперліги Названо найкращих гравців жіночої Суперліги
За підсумками фіналу чемпіонату України визначено найкращих гравців жіночої Суперліги
Київ-Баскет - чемпіон України серед жінок Київ-Баскет - чемпіон України серед жінок
Тридцять третя, чемпіонська
OBOZ TV покаже вирішальні матчі Вищої ліги OBOZ TV покаже вирішальні матчі Вищої ліги
Уболівальники зможуть побачити трансляції матчів фінальної та бронзової серії Вищої ліги
Жіноча Суперліга: анонс третього матчу фінальної серії Жіноча Суперліга: анонс третього матчу фінальної серії
26 квітня в Одесі відбудеться третій матч за чемпіонство ІнтерХім - Київ-Баскет
Жіноча Суперліга: чи стане третій матч серії вирішальним? Жіноча Суперліга: чи стане третій матч серії вирішальним?
33 перемогу поспіль у чемпіонаті України Київ-Баскету ще треба здобути
Ольга Краєвська не допоможе киянкам у вирішальній битві за золото Ольга Краєвська не допоможе киянкам у вирішальній битві за золото
Захисниця БК Київ-Баскет і збірної України не зможе взяти участь у головному матчі сезону
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив перевагу у фінальній серії Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив перевагу у фінальній серії
Київ-Баскет знову здолав ІнтерХім-СДЮСШОР у "золотій серії"
Жіноча Суперліга: анонс другого матчу фінальної серії Жіноча Суперліга: анонс другого матчу фінальної серії
Київ-Баскет зіграє другий матч золотої серії з ІнтерХімом
Як Рівне зрівняло рахунок у бронзовій серії чемпіонату України: фотогалерея Як Рівне зрівняло рахунок у бронзовій серії чемпіонату України: фотогалерея
Баскетболістки Рівного перемогли Чайку в матчі бронзової серії
Рівне зрівняло рахунок в бронзовій серій чемпіонату України Рівне зрівняло рахунок в бронзовій серій чемпіонату України
Рівне перемогло вдома Чайку в другому матчі бронзової серії
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет повів у «золотій» серії Жіноча Суперліга: Київ-Баскет повів у «золотій» серії