Жіноча Суперліга: дива не сталося

У суботу, 28 жовтня, у Жіночій Суперлізі було зіграно три матчі. У двох з них взяли гору господарі. А на горі турнірної таблиці знову двовладдя, яке може протриматися принаймні добу.

Шалений опір чинив господаркам паркету у Бердянську ХДУ-Таврійська Зірка. Підопічні Олексія Давидова виграли першу чверть, а на перерву команди пішли за двоочкової переваги господарок. Ключовою у матчі стала третя десятихвилинка, яку вдалося виграти підопічним Катерини Кливенок. У підсумку +6 на їхню користь 73:67.

Ще меншою виявилася остаточна перевага господарок у матчі Вінницькі Блискавки – Динамо-НПУ. Господарки перші дві чверті завершили з однаковим негативним балансом -3, що вилилося у -6 після першої половини. Але поперерві блискавок немов підмінили. Вони виграли третю десятихвилинку 18:8. Заключна чверть відбулася у рівній боротьбі. За три хвилини до кінця матчу Цюбик вивела гостей вперед, але розвинути успіх динамівкам не дозволили. Підопічні Володимира Рижова програли 53:58, хоч і зробили більше на п'ять підбирань – 35 проти 30. А от влучність у синьо-білих у звітному поєдинку, як кажуть, шкандибала. Але не у їхнього капітана Бойко, яка з 24-ма очками стала найрезультативнішим гравцем матчу.

І у заключному матчі ігрового дня Київ-Баскет переконливо обіграв у гостях Рівне. Підопічні Володимира Холопова, не відкладаючи справи у довгу валізу, з перших хвилин вдалися до пресингу, їхній агресивний захист спантеличив господарок. Ривок на старті 8:0 цьому свідчення. А на влучний кидок Басалик «смугасті» відповіли ще десятьма набраними очками поспіль. Можна зрозуміти рівненчанку Ковалевську, яка за рахунку 2:18 непереконливо виконала штрафні кидки - з 50% браку. Розслаблятися у першій чверті ще було якось незручно, і киянки продовжували тиск. 29:5 – така перевага після першої чверті будь-кого психологічно розхитає. Втім, у другій десятихвилинці господарки відносно вирівняли гру, але для кардинальних змін у рахунку цього замало, якщо перед цим відстав на 24 пункти. Цього разу дива на паркеті у Рівному не сталося. Хоча до честі підопічних В'ячеслава Ковалевського вони навіть виграли заключну чверть 20:15 - локальний успіх це теж успіх. Щоправда на табло після матчу палали невтішні 55:87 на користь киянок.

Після перемоги у Рівному Київ-Баскета на горі турнірної таблиці утворилося двовладдя рівненчанок і киянок. 29 жовтня підопічні Володимира Холопова зможуть оформити одноосібне лідерство. Але для цього їм треба у неділю у Вінниці здолати тамтешніх Блискавок. За втраченими очками Київ-Баскет беззаперечний лідер – він єдиний, хто ще не зазнав гіркоти поразки у цьому сезоні.

Жіноча Суперліга
28 жовтня
м. Бердянськ

Чайка-ДЮСШ-Бердянськ – ХДУ-Таврійська Зірка 73:67(14:16, 22:18, 18:14, 19:19)

м. Вінниця
Вінницькі Блискавки
– Динамо-НПУ 58:53(11:14, 12:15, 18:8, 17:16)

м. Рівне
Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР – Київ-Баскет 55:87(5:29, 16:20,14:23, 20:15)

Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди