Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: "цукерка" сезону "ТІМ СКУФ – Авангард"

Жіноча Суперліга: "цукерка" сезону "ТІМ СКУФ – Авангард"

У суботу, 22 квітня, розпочнеться фінальна серія жіночої Суперліги між переможцем регулярного чемпіонату ТІМ СКУФОМ і володарем Кубка України Авангардом. Команди помітно відрізнялися за класом від інших учасників Суперліги, то ж їхня участь у фінальній серії є цілком закономірною. 

Навіть чемпіон минулого року ІнтерХім-СДЮСШОР не став каменем спотикання для фіналістів. Авангарду одеситки поступилися в усіх трьох матчах регулярки і півфіналі Кубка. Щоправда ТІМ СКУФ отримав від них на горіхи, поступившись в Одесі 75:79. При цьому травмувалася найрезультативніша гравчиня чемпіонату, гравець "пантер" Міріам Уро-Ніле. Цей прикрий випадок згуртував ТІМ СКУФ і він у наступних матчах довів, що у команді є кому закидати і вирішувати долю матчів. Але зробимо похибку на суперників – Авангарду серед них не було. З командами нижньої частини турнірної таблиці ХАІ, СДЮСШОР-5-ДВУФК, Таврійською Зіркою і навіть непоступливим Сузір’ям ТІМ СКУФ неодмінно набирав більше ста очок.

Вінницькі Блискавки і у півфіналі Динамо поступалися підопічним Марини Ткаченко менш ганебно. Якщо по прізвищах, то вправно обстрілюють кошик, не гірше за Уро-Ніле, Ольховик (прийшла в середині сезону, як і Краснікова, і значно посилила команду), Горобець, капітан Скорбатюк, Завидна, список можна продовжувати. Важливо і те, що після поразки від ІнтерХім-СДЮСШОР у семи наступних поєдинках ТІМ СКУФ продемонстрував відмінну організацію гри у захисті. Лише раз, з ХАІ киянки пропустили 55 очок, в усіх інших поєдинках не дозволяли суперницям набрати більше півсотні пунктів.

  Авангард за підсумком регулярного чемпіонату має однакову кількість очок з ТІМ СКУФОМ, але в очних протистояннях має з ним негативний баланс перемог 1:2. Тому він номінально другий і серію розпочне на рідному паркеті ТІМ СКУФА у 5-му корпусі НУФВСУ. Щоправда, якщо враховувати усі протистояння сезону, то насправді між цими суперниками маємо паритет 2:2.

Підопічні Володимира Холопова обіграли запеклих суперниць, ще з Міріам Уро Ніле у складі, у фіналі Кубка України. Там, де треба було згуртуватися, виграти будь-що, коли близькість титулу вимірювалася "відстанню протягнутої руки" Авангард збоїв не дав. Чи то Володимир Холопов не дозволяє командному механізму розбалансуватися, чи то досвічені Огороднікова, Цекова і Спітковська (а на них дивляться Яцковець, Кондусь тощо) не впадають у паніку, вчасно "гасять пожежі" і їм невідома метушня, але і натяку на якусь безпорадність чи розгубленість, коли вирішувалася доля титулу, у діях Авангарду не простежувалося. Як то буде тепер?

Додамо, що і ТІМ СКУФ, і Авангард своїм домінуванням у цьому сезоні у Жіночій Суперлізі зламали традиційні схеми командного зростання, усі три фази – комплектація і постановка гри, згуртування і зігрування складу, боротьба за чемпіонство, вони пройшли у режимі "рік за три".

Жіноча Суперліга

Фінал
Серія до двох перемог

22 квітня
15:30, СК НУФВСУ (корпус 5), м. Київ

ТІМ СКУФ vs Авангард