Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: чемпіон виграв у Рівному

Жіноча Суперліга: чемпіон виграв у Рівному

19 березня у жіночій Суперлізі відбувся один матч. У Рівному Сузір’я поступилося ІнтерХім-СДЮСШОР 43:76.

Двох днів після домашньої перемоги над ТІМ СКУФОМ підопічним Ірини Щипакіної цілком вистачило, аби відновити свої сили. Навіть переїзд з Одеси до Рівного не наклав відбиток втоми на дії чинного чемпіона України у звітному поєдинку. ІнтерХім не став відкладати справу у довгий ящик і вже першу чверть провів набагато результативніше за господарок 22:10. У другій десятихвилинці одеситки пропустили ще менше – на шість очок, набравши у свою чергу 18. Таким чином відпочивати команди пішли за 24-очкової переваги ІнтерХіма – 40:16. Розслаблятися у другій половині матчу підопічні Ірини Щипакіної наміру не мали. Лише заключну чверть господарки зіграли з суперницями на рівних, та й у ній поступилися 16:18. Таким чином підсумкова перевага ІнтерХіма сягнула 33 очок – 76:43.

Одразу ж три гравця у складі переможниць оформили "дабл-дабл": це Юлія Мусієнко (17+11пдб), Кристина Карп (15+13пдб), Марія Ковтун (13+13пдб).

Після цієї перемоги ІнтерХім-СДЮСШОР повернувся на третю сходинку у турнірній таблиці. А Сузір’я практично втрачає шанс на четверте місце, адже заключні матчі регулярного чемпіонату проведе у Києві 25 і 26 березня проти Авангарда і Тім СКУФА.

Жіноча Суперліга

19 березня

м. Рівне

Сузір’я-ОСДЮСШОР – ІнтерХім-СДЮСШОР 43:76
Статистика матчу 

Турнірна таблиця