Жіноча Суперліга: без церемоній

0

18 березня у жіночій Суперлізі відбулося чотири захопливих поєдинки.

Лідер регулярного чемпіонату Київ-Баскет не став церемонитися з аутсайдером – ХДУ-Таврійська Зірка. Киянки «відвантажили» таврійкам на їхньому паркеті м’ячів на 105 очок. При цьому пропустивши вдвічі менше. Як казали колись про бразильців у спорідненій з баскетболом грі м’ячем «ви нам забийте скільки зможете, а ми – скільки захочемо». Підопічні Олексія Давидова спромоглися закинути на 52 очка. Відзначимо результативність у звітному поєдинку Вероніки Любінець. Киянка набрала 22 очка і ледь не дотягнула до дабл-даблу, зробивши ще й 9 підбирань.
Вигравши у Херсоні Київ-Баскет довів свою переможну серію до 25 матчів.

Вінницькі Блискавки вдруге поспіль здолали ХАІ. Цього разу 75:65. Лише у першій чверті ХАІ певний час був попереду. Потім тільки наздоганяв, мети не досягнувши. Гравець Блискавок Вікторія Хом’як ледь не дотягнула до тріпл-даблу.  В її активі 14 очок, 11 підбирань і 9 результативних передач. Також дабл-даблом відзначилася вінничанка Аліса Назаревич (12 очок + 11 підбирань).

Також вдруге поспіль перемогли дівчата з Рівне-ОСДЮСШОР. І знову від них дісталося Чайці-ДЮСШ. Морячки опиралися, як могли. Але знов-таки майже увесь ігровий час окрім перших хвилин матчу наздоганяли рівненчанок. У підсумку 85:77 на користь господарок.

І у заключному матчі дня ІнтерХім-СДЮСШОР таки зумів дотиснути київське Динамо. Боротьба за перемогу тривала до останньої миті протистояння. Динамо виграло першу чверть і половину 33:30. По-перерві господарки додали. На заключну чверть команди вийшли за рахунку 51:43 на користь господарок. Але завдяки результативним діям динамівки Олени Тетерук, у якої в кінцівці матчу відкрилося друге дихання, гості на останній хвилині впритул наблизилися до суперниць 70:71. І хто зна, чим би усе закінчилося, якби не майстерність Кристини Карп. За 14 секунд до кінця вона закинула останній свій м’яч і встановила підсумковий рахунок - 73:70 на користь ІнтерХім-СДЮСШОР. Найрезультативнішою у цьому матчі стала динамівка Олена Тетерук – 28 очок.

Боротьба за місця у зоні плей-оф триває. Вакантними залишаються 3 і 4 позиції (Київ-Баскет та ІнтерХім вже є учасниками плей-оф). У колі претендентів Рівне-ОСДЮСШОР, Вінницькі Блискавки, київське Динамо-НПУ і бердянська Чайка-ДЮСШ. Навіть ХАІ теоретично може ще "застрибнути" на підніжку потяга, що набрав швидкість.

До уваги тренерів!
У липні закінчується програма для отримання тренерської ліцензії, категорії "PRO"
Сергій Ліщук здійснив свою мрію
Один з найкрутіших вітчизняних баскетболістів, який разом з іспанською «Валенсією» виграв два Єврокубки, Сергій Ліщук після завершення ігрової кар’єри цілком міг залишитися в Іспанії
Команда Таврійського національного університету планує заявитися до жіночої Вищої ліги
Василь Юхимович Макаревич відомий по роботі із багатьма жіночими студентськими командами запрошує баскетболісток вступати до ТНУ
Визначено бронзового призера жіночої Суперліги
БК "Рівне" - бронзовий призер української Суперліги серед жінок
Жіноча Суперліга: анонс матчу за бронзові нагороди турніру
30 квітня в Рівному відбудеться вирішальний, п’ятий матч між непоступливими “Чайкою” та “Рівне”.
Названо найкращих гравців жіночої Суперліги
За підсумками фіналу чемпіонату України визначено найкращих гравців жіночої Суперліги
OBOZ TV покаже вирішальні матчі Вищої ліги
Уболівальники зможуть побачити трансляції матчів фінальної та бронзової серії Вищої ліги
Жіноча Суперліга: анонс третього матчу фінальної серії
26 квітня в Одесі відбудеться третій матч за чемпіонство ІнтерХім - Київ-Баскет
Жіноча Суперліга: чи стане третій матч серії вирішальним?
33 перемогу поспіль у чемпіонаті України Київ-Баскету ще треба здобути
Ольга Краєвська не допоможе киянкам у вирішальній битві за золото
Захисниця БК Київ-Баскет і збірної України не зможе взяти участь у головному матчі сезону
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив перевагу у фінальній серії
Київ-Баскет знову здолав ІнтерХім-СДЮСШОР у "золотій серії"