Жіноча Суперліга: без церемоній

0

18 березня у жіночій Суперлізі відбулося чотири захопливих поєдинки.

Лідер регулярного чемпіонату Київ-Баскет не став церемонитися з аутсайдером – ХДУ-Таврійська Зірка. Киянки «відвантажили» таврійкам на їхньому паркеті м’ячів на 105 очок. При цьому пропустивши вдвічі менше. Як казали колись про бразильців у спорідненій з баскетболом грі м’ячем «ви нам забийте скільки зможете, а ми – скільки захочемо». Підопічні Олексія Давидова спромоглися закинути на 52 очка. Відзначимо результативність у звітному поєдинку Вероніки Любінець. Киянка набрала 22 очка і ледь не дотягнула до дабл-даблу, зробивши ще й 9 підбирань.
Вигравши у Херсоні Київ-Баскет довів свою переможну серію до 25 матчів.

Вінницькі Блискавки вдруге поспіль здолали ХАІ. Цього разу 75:65. Лише у першій чверті ХАІ певний час був попереду. Потім тільки наздоганяв, мети не досягнувши. Гравець Блискавок Вікторія Хом’як ледь не дотягнула до тріпл-даблу.  В її активі 14 очок, 11 підбирань і 9 результативних передач. Також дабл-даблом відзначилася вінничанка Аліса Назаревич (12 очок + 11 підбирань).

Також вдруге поспіль перемогли дівчата з Рівне-ОСДЮСШОР. І знову від них дісталося Чайці-ДЮСШ. Морячки опиралися, як могли. Але знов-таки майже увесь ігровий час окрім перших хвилин матчу наздоганяли рівненчанок. У підсумку 85:77 на користь господарок.

І у заключному матчі дня ІнтерХім-СДЮСШОР таки зумів дотиснути київське Динамо. Боротьба за перемогу тривала до останньої миті протистояння. Динамо виграло першу чверть і половину 33:30. По-перерві господарки додали. На заключну чверть команди вийшли за рахунку 51:43 на користь господарок. Але завдяки результативним діям динамівки Олени Тетерук, у якої в кінцівці матчу відкрилося друге дихання, гості на останній хвилині впритул наблизилися до суперниць 70:71. І хто зна, чим би усе закінчилося, якби не майстерність Кристини Карп. За 14 секунд до кінця вона закинула останній свій м’яч і встановила підсумковий рахунок - 73:70 на користь ІнтерХім-СДЮСШОР. Найрезультативнішою у цьому матчі стала динамівка Олена Тетерук – 28 очок.

Боротьба за місця у зоні плей-оф триває. Вакантними залишаються 3 і 4 позиції (Київ-Баскет та ІнтерХім вже є учасниками плей-оф). У колі претендентів Рівне-ОСДЮСШОР, Вінницькі Блискавки, київське Динамо-НПУ і бердянська Чайка-ДЮСШ. Навіть ХАІ теоретично може ще "застрибнути" на підніжку потяга, що набрав швидкість.

У Львові розпочався передсезонний турнір серед жіночих команд
Два призери минулорічної Суперліги, новачок елітного дивізіону та новачок Вищої ліги відіграли свої перші матчі в новому сезоні
Володимир Холопов: можемо стартувати у Суперлізі в усіченому складі
Бронзові призерки чемпіонату Європи отримають по 4 вихідних
У Львові відбудеться передсезонний турнір серед жіночих команд
У Львові з 21 по 23 вересня 4 жіночих команди відіграють товариські матчі перед офіційним стартом чемпіонату.
Київ-Баскет: форсована підготовка жінок
Володимир Холопов прагне дати підопічним максимум інформації перед відрядженням у збірну 3х3
Баскетболістки Рівного стали Майстрами спорту України
Гравці жіночої команди клубу отримали посвідчення про присвоєння спортивного звання
Відроджена Козачка готується до старту в Суперлізі
Запорізька команда нового сезону стартуватиме в жіночій Суперлізі
У Бердянську зіграють провідні баскетболістки минулого
Зірки жіночого українського баскетболу зіграють на турнірі пам’яті Юрія Лизогуба
Євгенія Спітковська: завжди вірю в команду, частиною якої є
Срібна призерка Чемпіонату світу 3х3 поновила кар'єру, тепер її команда Київ-Баскет
Володимир Холопов: у планах – золотий дубль
Головний тренер жіночої команди БК Київ-Баскет - про зміни у складі чемпіонок і складнощі підготовки до нового сезону