Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: Авангард відновив рівновагу у чемпіонській серії

Жіноча Суперліга: Авангард відновив рівновагу у чемпіонській серії

У жіночій Суперлізі чемпіонська інтрига після другого матчу фінальної серії до двох перемог збереглася. Авангард на своєму майданчику на останній хвилині вирвав перемогу у ТІМ СКУФА 62:60 і тепер чемпіон України визначиться у третьому матчі.

Другий матч чемпіонської серії між Авангардом і ТІМ СКУФОМ видався драматичним. Першу чверть суперники завершили унічию, але у другій 10-тихвилинці ТІМ СКУФ, як і у першому матчі серії включив агресивний захист і вирвався вперед. Відпочивати команди пішли за семиочкової переваги підопічних Марини Ткаченко. Двічі у третій чверті ТІМ СКУФ збільшував перевагу до +13 після влучних кидків Ольховик і Горобець. Але вже наприкінці чверті Огороднікова і Яцковець "підтягнули" Авангард до цілком символічного відставання у 2 очки 37:39. Але Ольховик двічі влучила з-за дуги і відрив "пантер" знову став восьмиочковим. "Стара гвардія" Авангарду не дрімала. Спітковська і Цекова свої спроби реалізували. І їхня команда знову завелася. За сім хвилин до кінця Спітковська зрівняла рахунок 45:45.

Далі почалася боротьба нервів. "Мазали" навіть наймайстерніші. Так, зі штрафних лише один з двох закинули Огороднікова і Завидна. На екваторі чверті ТІМ СКУФ знову повів 50:46. Коли Авангард "підтягнула" на 2 очки Касаткіна, з триочковою відповіддю не забарилася Завидна. 53:48 – Володимир Холопов взяв тайм аут. Вчерговий раз нічийний рахунок встановила Кондусь. Набагато відірватися суперникам не вдавалося. Останні секунди більш холоднокровно провели підопічні Володимира Холопова. В останню атаку Поліщук підганяв суперфан Парамон, який цього разу вболівав за Авангард. Кидок з-під кошика виявився влучним. Авангард переміг 62:60.

У неділю, 30 квітня, суперники зіграють вирішальний – третій матч.

Жіноча Суперліга

Фінал

Серія до двох перемог

28 квітня

м. Київ

Авангард – ТІМ СКУФ 62:60 (16:16, 8:15, 13:11, 25:18)
Статистика матчу 

Рахунок у серії 1:1