Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: анонс бронзової серії

Жіноча Суперліга: анонс бронзової серії

21 квітня у жіночій Суперлізі розпочнеться серія до двох перемог за третє місце. Її учасники – чемпіон минулого року одеський ІнтерХім-СДЮСШОР та минулорічний срібний призер чемпіонату України Динамо-НПУ Київ.

У регулярному чемпіонаті ці суперники тричі зустрічалися між собою і щоразу сильнішим ставав ІнтерХім-СДЮСШОР. Одеситки мають більше шансів вийти вперед у серії, адже розпочинають її вдома. Та найголовніша перевага підопічних Ірини Щипакіної – у зіграності. Головний тренер Динамо Володимир Рижов після березневого матчу у столиці (поразка киянок 72:80) прямо зізнався: здається, у ХХ-му столітті вони теж грали цим самим складом. Тому і зіграні, а ми – увесь час у пошуках гри.

Чи зможуть бійцівські якості динамівок компенсувати брак командної злагодженості, покаже гра. 21 квітня команди зустрінуться в Одесі, а у понеділок, 24 квітня – друга гра у Києві. Медальна мотивація присутня в обох учасників серії, для екс-чемпіона ІнтерХіма бути у складі призерів справа честі, для Динамо залишитися без медалей теж буде небажаним підсумком сезону, враховуючи славну історію клубу.

Жіноча Суперліга

Серія за 3 місце (до двох перемог)

21 квітня
18:00, УСК "Одеса", м. Одеса

ІнтерХім-СДЮСШОР vs Динамо-НПУ