Жіноча Cуперліга: Київ-Баскет, Чайка-ДЮСШ і Рівне-Сузір'я виграли

У двох з трьох матчів жіночої Суперліги, що відбулися у субботу, 16 грудня, гості виявилися сильнішими за господарів.

Київ-Баскет грамотно побудував гру проти ІнтерХіма в Одесі. Підопічні Володимира Холопова уникнули провалів протягом матчу, виявилися сильнішими за господарок на усіх ділянках матчу. Взявши непоганий старт 8:0, киянки набрали більше 20 очок у першій чверті, трохи не дотягнули до «нормативу» у 20 закинутих у другій, але потім відігралися поперерві, вигравши кожну з чвертей з перевагою у 9 пунктів. У підсумку 87:59 на користь лідера чемпіонату, який довів переможну серію вже до 13 звитяг. Найрезультативнішим гравцем матчу стала гравець Київ-Баскета Віта Горобець – 25 очок. Одеситка Кристина Карп відзначилася дабл-даблом 18+11пб.

Чайка у Вінниці доволі несподівано перемогла тамтешніх блискавок 75:78. Господарки потужно розпочали, вигравши першу чверть 22:15, але потім дозволили морячкам «сісти собі на шию». Кожний з трьох наступних періодів гості виграли, а у заключній чверті продемонстрували зразок результативності – 26 набраних. На заключній хвилині Вінниця ще вела +1, але потім досвічена Радулович проявила свою майстерність і холоднокровність на лінії штрафних, ще й  Попова триочковий закинула. Олександра Радулович у цьому матчі відзначилася дабл-даблом – 20+19пб.

І у заключному матчі ігрового дня Рівне-Сузір'я вдома здолало ХАІ 71:62. Крапку у матчі, нажаль, не переможну для своєї команди, ефектним триочковим поставила Валерія Проскуріна з ХАІ.

У неділю відбудуться чотири матчі. У Вінниці та Рівному «суботні» пари суперників не зміняться. У столиці ХДУ-Таврійська Зірка «прийме» Київ-Баскет і в Одесі поміряються силами ІнтерХім і Динамо.