Збірна України U-20 вирвала вольову перемогу в овертаймі матчу зі Швецією

ЄвроБаскет-2017. Матч за 9-12 місця

Швеція U-20 - Україна U-20 ОТ 74:77 (20:18, 19:11, 16:19, 14:21, 5:8)

Україна U-20: Скапінцев 21 + 11 підбирань, Михайлюк 17 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення + 9 втрат, Ткаченко 11 + 9 підбирань, Павлов 10 + 7 підбирань, Зотов 3 + 5 підбирань + 3 передачі - старт, Ягодін 8, Тиртишник 3, Мусієнко 2, Антоненко 2,

Хід гри

Головним героєм збірної України в дебюті поєдинку став центровий Дмитро Скапінцев, який провів, мабуть, свій кращий відрізок на турнірі. За стартову десятихвилинку бігмен набрав 10 очок, реалізувавши 4 з 5 кидків з гри. Однак корисної гри одного центрового виявилося недостатньо: шведи все одно переграли українську збірну на підбиранниі та реалізували 4 з 6 триочкових, що дозволило їм отримати мінімальну перевагу після першої чверті.

Ключовим відрізком другої десятихвилинки стала її друга половина. Шведи знову успішніше провели кінцівку чверті, завдяки чому отримали двозначну перевагу за підсумками першої половини матчу. Два триочкових Ханссона і результативна гра Лечесне дозволили супернику української команди відірватися в рахунку і отримати "+10" за підсумками 20 хвилин гри. У складі команди Міхельсона непогано другу чверть провів Ягодiн, проте нашій команді явно не вистачало кращої гри у виконанні лідерів - Павлова та Михайлюка.

Довгоочікуваний міні-ривок ривок вдався збірній України у третій чверті. Завдяки триочковим Тиртишніка і Ткаченка, а також складному влучанню Павлова у кидку з відхиленням, наша команда скоротила відставання від шведів до 2 очок. Однак серія втрат і необов’язковий кидковий фол Ткаченка на дузі за секунду до кінця чверті знову відкотили збірну України на дистанцію 7 очок.

Ще одну спробу наздогнати шведів збірна України зробила в заключній чверті і цього разу вона виявилася вдалою. Наші хлопці продовжували на своєму рівні грати в атаці, додавши при цьому в захисті. Коли від переваги суперника залишилося лише 2 очки, гру в свої руки взяв Святослав Михайлюк, який завершив прохід через весь майданчик ефектним і що головне точним флоатером. Організувати результативну атаку в заключні 13 секунд команді Хенріка Свенссона не вдалося - овертайм.

Останнє слово було за збірною України. Завів партнерів Михайлюк, який ефектним данком відгукнувся на передачу Зотова, після чого включився Скапінцев, набравши важливі очки в фарбі. Шведи спробували повернути лідерство - чергову трьоху відвантажив Ханссон, - проте збірна України перемогу вже не віддала.

У матчі за 9 місце команда Максима Міхельсона в неділю зіграє проти збірної Туреччини, яка в своєму сьогоднішньому матчі перемогла Чорногорію (72:80).

Визначено суперників збірних України на молодіжних Євробаскетах-2024
Збірні України найближчим літом всі будуть грати у Дивізіонах В
Календар змагань збірних України з баскетболу на літо-осінь 2023
До вашої уваги розклад турнірів, на яких цього літа ми будемо вболівати за українських баскетболістів
Дмитро Забірченко: На чемпіонаті Європи ми билися з першої до останньої секунди турніру
Головний тренер збірної України U-20 підбив підсумки виступу в Скоп’є
Олександр Кобзистий увійшов до символічної п'ятірки Євробаскету U-20 у Дивізіоні Б
Лідер збірної України був відзначений за свою гру на чемпіонаті Європи.
Цього року в Дивізіон А перейдуть лише дві команди
Україна програла у півфіналі господарям Євробаскету U-20: відео хайлайтів матчу проти Північної Македонії
Відео15.07.2023
Молодіжна збірна України поступилась Північній Македонії у півфіналі Євробаскету U-20
Україна поступилась Північній Македонії у півфіналі Євробаскету U-20
Молодіжна збірна України зберігає шанси на вихід у Дивізіон А.
Північна Македонія — Україна: відеотрансляція матчу 1/2 фіналу чемпіонату Європи U-20
Переможець матчу Північна Македонія — Україна гарантує собі підвищення в класі на наступний рік.
Україна зіграє проти господарів за вихід у фінал: анонс матчу з Північною Македонією на Євробаскеті U-20
Молодіжна збірна України спробує вже сьогодні гарантувати собі повернення до Дивізіону А
Україна обіграла Нідерланди на шляху до півфіналу Євробаскету U-20: відео хайлайтів