Збірна України U-20 вирвала вольову перемогу в овертаймі матчу зі Швецією

ЄвроБаскет-2017. Матч за 9-12 місця

Швеція U-20 - Україна U-20 ОТ 74:77 (20:18, 19:11, 16:19, 14:21, 5:8)

Україна U-20: Скапінцев 21 + 11 підбирань, Михайлюк 17 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення + 9 втрат, Ткаченко 11 + 9 підбирань, Павлов 10 + 7 підбирань, Зотов 3 + 5 підбирань + 3 передачі - старт, Ягодін 8, Тиртишник 3, Мусієнко 2, Антоненко 2,

Хід гри

Головним героєм збірної України в дебюті поєдинку став центровий Дмитро Скапінцев, який провів, мабуть, свій кращий відрізок на турнірі. За стартову десятихвилинку бігмен набрав 10 очок, реалізувавши 4 з 5 кидків з гри. Однак корисної гри одного центрового виявилося недостатньо: шведи все одно переграли українську збірну на підбиранниі та реалізували 4 з 6 триочкових, що дозволило їм отримати мінімальну перевагу після першої чверті.

Ключовим відрізком другої десятихвилинки стала її друга половина. Шведи знову успішніше провели кінцівку чверті, завдяки чому отримали двозначну перевагу за підсумками першої половини матчу. Два триочкових Ханссона і результативна гра Лечесне дозволили супернику української команди відірватися в рахунку і отримати "+10" за підсумками 20 хвилин гри. У складі команди Міхельсона непогано другу чверть провів Ягодiн, проте нашій команді явно не вистачало кращої гри у виконанні лідерів - Павлова та Михайлюка.

Довгоочікуваний міні-ривок ривок вдався збірній України у третій чверті. Завдяки триочковим Тиртишніка і Ткаченка, а також складному влучанню Павлова у кидку з відхиленням, наша команда скоротила відставання від шведів до 2 очок. Однак серія втрат і необов’язковий кидковий фол Ткаченка на дузі за секунду до кінця чверті знову відкотили збірну України на дистанцію 7 очок.

Ще одну спробу наздогнати шведів збірна України зробила в заключній чверті і цього разу вона виявилася вдалою. Наші хлопці продовжували на своєму рівні грати в атаці, додавши при цьому в захисті. Коли від переваги суперника залишилося лише 2 очки, гру в свої руки взяв Святослав Михайлюк, який завершив прохід через весь майданчик ефектним і що головне точним флоатером. Організувати результативну атаку в заключні 13 секунд команді Хенріка Свенссона не вдалося - овертайм.

Останнє слово було за збірною України. Завів партнерів Михайлюк, який ефектним данком відгукнувся на передачу Зотова, після чого включився Скапінцев, набравши важливі очки в фарбі. Шведи спробували повернути лідерство - чергову трьоху відвантажив Ханссон, - проте збірна України перемогу вже не віддала.

У матчі за 9 місце команда Максима Міхельсона в неділю зіграє проти збірної Туреччини, яка в своєму сьогоднішньому матчі перемогла Чорногорію (72:80).

Європейське літо чоловічих збірних України: розклад молодіжних ЄвроБаскетів-2018 Європейське літо чоловічих збірних України: розклад молодіжних ЄвроБаскетів-2018
Наші команди зіграють на континентальних першостях у трьох вікових категоріях
Форвард збірної України став чемпіоном США Форвард збірної України став чемпіоном США
Одесит Михайло Ягодін став чемпіоном США серед коледжів
Українець Михайлюк затанцював перед новим сезоном у NCAA: відео
Відео 02.10.2017
Наш баскетболіст зіграє четвертий сезон у студентській лізі США
Михайлюк: хочу стати лідером Канзасу Михайлюк: хочу стати лідером Канзасу
Український легіонер Канзасу про виступи за збірну та сподівання на новий сезон у NCAA
Ткаченко: збірна України мала б краще грати з фаворитами групи Ткаченко: збірна України мала б краще грати з фаворитами групи
Ще один гравець стартової п’ятірки молодіжної збірної України поділився своїми враженнями від минулого ЄвроБаскету U20
Тиртишник: уболівальники очікували від нас більшого Тиртишник: уболівальники очікували від нас більшого
Захисник молодіжної команди – про виступ збірної на ЄвроБаскеті-2017
Сергій Павлов: Їхали на ЄвроБаскет з думками про максимальне завдання Сергій Павлов: Їхали на ЄвроБаскет з думками про максимальне завдання
Бігмен української молодіжки – про минулий чемпіонат Європи на Криті
Українець Михайлюк на чемпіонаті Європи U-20: погляд з Канзасу Українець Михайлюк на чемпіонаті Європи U-20: погляд з Канзасу
Американські оглядачі про виступ українця на молодіжному чемпіонаті Європи
Зіркові молоді суперники України очікувані на ЄвроБаскеті-2017 Зіркові молоді суперники України очікувані на ЄвроБаскеті-2017
Трохи більше місяця залишається до старту чемпіонату Європи серед чоловічих команд
Михайлюк: обміняв би звання найрезультативнішого на перемогу над Сербією Михайлюк: обміняв би звання найрезультативнішого на перемогу над Сербією
Михайлюк про враження від молодіжного чемпіонату Європи
Молодіжна збірна України на ЄвроБаскеті-2017. Статистичні підсумки Молодіжна збірна України на ЄвроБаскеті-2017. Статистичні підсумки
Команда Максима Міхельсона завершила турнір на 10 позиції
Туреччина - Україна. Анонс матчу за 9 місце молодіжного ЄвроБаскета-2017 Туреччина - Україна. Анонс матчу за 9 місце молодіжного ЄвроБаскета-2017
Команда Максима Міхельсона зіграє свій останній матч на континентальній першості
Збірна України U-20 вирвала вольову перемогу в овертаймі матчу зі Швецією Збірна України U-20 вирвала вольову перемогу в овертаймі матчу зі Швецією
Команда Максима Міхельсона зіграє за 9 місце на турнірі
Швеція - Україна. Анонс матчу молодіжного ЄвроБаскета-2017 Швеція - Україна. Анонс матчу молодіжного ЄвроБаскета-2017
Команда Максима Міхельсона зіграє свій передостанній матч на турнірі
Українець Михайлюк вийшов у лідери бомбардирів ЄвроБаскета Українець Михайлюк вийшов у лідери бомбардирів ЄвроБаскета
У Греції триває чемпіонат Європи серед молодіжних команд
Збірна України U-20 гарантувала собі місце в Дивізіоні A ЄвроБаскета Збірна України U-20 гарантувала собі місце в Дивізіоні A ЄвроБаскета
Наша молодіжна збірна перемогла Чехію в першому матчі класифікації за 9-16 місця чемпіонату Європи
Чехія - Україна. Анонс матчу молодіжного ЄвроБаскета-2017 Чехія - Україна. Анонс матчу молодіжного ЄвроБаскета-2017
Команда Максима Міхельсона гратиме першу гру у турнірі за 9-16 місця