Збірна України перемогла на виїзді Іспанію

0

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 впевнено провела перший контрольний поєдинок в Іспанії. Команда Вадима Пудзирея перемогла господарів у ході підготовки до чемпіонату Європи – 88:84.

Дебют поєдинку пройшов у рівній боротьбі й завершився внічию. Та до великої перерви іспанці забезпечили собі 10 очок переваги. Однак у третій чверті наші хлопці відіграли сім очок. А в заключній чверті основного ігрового часу ліквідували решту відставання.

У овертаймі більше сил виявилося саме в наших гравців. То ж перемога українців у чотири очка.

Найрезультативнішими в нас стали Андрій Войналович (16 очок, 5 підбирань), Ілля Тиртишник (13, 3), Михайло Горобченко (13, 1), Михайло Ягодін (12, 5).

Молодіжні збірні U-20. Чоловіки
Товариський матч

5 липня
Іспанія – Україна – 84:88 ОТ

Відео останніх секунд матчу:

Чемпіонат Європи U-20: визначилися всі чвертьфіналісти - Україна бореться за виживання
Збірна України боротиметься за збереження місця в дивізіоні А
Топ-16 чемпіонату Європи U-20: результати першого раунду плей-оф
Сьогодні визначиться, хто боротиметься за трофей, а хто - за місце в еліті
Україна поступилась Туреччині у 1/8 фіналу чемпіонату Європи
Чоловіча команда U-20 продовжить виступ у Дивізіоні А у матчах класифікації
Головний матч турніру: анонс 1/8 фіналу чемпіонату Європи Україна U-20 - Туреччина U-20
Команда Вадима Пудзирея зіграє за вихід у чвертьфінал з континентальної першості
Збірна України U-20 зіграє з Туреччиною у топ-16 чемпіоната Європи
Команда Вадима Пудзирея завершила груповий раунд на третьому місті
Збірна України на останніх секундах поступилась Франції
Команда Вадима Пудзирея зазнала другої поразки на чемпіонаті Європи U-20
Україна проти Франції: історія протистоянь на чемпіонатах Європи U-20
Команда Пудзирея вшосте зіграє проти французської молодіжки на континентальних першостях
Україна U-20 - Франція U-20: анонс матчу чемпіонату Європи
Команда Вадима Пудзирея проведе третій матч групового раунду
Українська чоловіча збірна U-20 з боєм поступилася одній з кращих молодіжних команд Європи
Чоловіча збірна України U-20 програла команді Хорватії в другому матчі Чемпіонату Європи, що відбувається в німецькому Хемніці
Визначено фаворита зустрічі Хорватія - Україна
Національна молодіжна збірна України грає 15 липня в Хемніці, Німеччина проти Латвії другий матч групового етапу Чемпіонату Європи 2018.
Євробаскет U-20: стан справ у групах після першого дня змагань
Вчора в Хемніці, Німеччина розпочався перший день Євробаскету 2018 серед юнаків
Збірна України U-20 перемогла Іспанію у першому матчі чемпіонату Європи
Команда Вадима Пудзирея переграла одного з фаворитів турніру
Україна проти Іспанії: історія протистоянь на ЄвроБаскетах U-20
Команда Вадима Пудзирея сьогодні проведе четвертий поєдинок проти іспанців на молодіжних першостях
Іспанія - Україна: анонс стартового матчу на ЄвроБаскеті-2018 U-20
Команда Вадима Пудзирея розпочинає виступ на континентальній першості
Збірна України провела тренування перед матчем з Іспанією
Чоловіча молодіжна збірна України зіграє 14 липня у німецькому Хемніці в матчі-відкритті чемпіонату Європи
Напередодні Хемніцу: усі виступи збірної України на чемпіонатах Європи U-20