Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Запоріжжя впевнено розгромило киян

Запоріжжя впевнено розгромило киян

Запоріжжя розгромило київський Інфіз у матчі 18 туру Суперліги Фаворит Спорт – 108:75
Господарі вже у дебюті поєдинку показали гостям, що розраховувати на успіх цього разу їм буде надзвичайно важко. У той час як у киян нічого не виходило в атаці, у запоріжців усе залітало, ще й на підбираннях вони були повними господарями. Перший м’яч гості закинули лише після стартового ривка господарів – 13:0. До кінця першої 10-хвилинки перевага запоріжців сягнула 17 очок.

У другій чверті хід гри не змінився. Гості вкрай погано реалізовували свої атаки, погіршуючи становище невдалими діями у захисті. Відставання киян від запоріжців до перерви сягнуло вже 29 очок.

Здавалося, гра вже зроблена. Єдиним актуальним питанням залишалося, чи вдасться Інфізу бодай спробувати врятувати матч і наскільки суттєвою буде ця спроба.

Усе на що вистачило сил гостям – стримати стрімке збільшення відставання в третій чверті. Але вже у заключній 10-хвилинці рахунок знову став зростати з креном на користь господарів. У середині чверті Овдєєнко перетнув рубіж в 100 очок для своєї команди. У підсумку розгром – 108:75.


СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

ЗАПОРІЖЖЯ – ІНФІЗ – 108:75
Статистика матчу