Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Запоріжжя - Волиньбаскет-WOG: вольова перемога господарів

Запоріжжя - Волиньбаскет-WOG: вольова перемога господарів

У матчі Суперліги Фаворит Спорт Запоріжжя здобуло вольову перемогу над Волиньбаскетом-WOG 77:69.

Відчутний ривок господарів у другій половині другої чверті 8:0 психологічно зім`яв Волиньбаскет, який до цього мав двозначну перевагу над суперником.

Стартовий відрізок матчу з лучанами запоріжцям не вдався. На перших хвилинах підопічні Дмитра Чайковського провели серію результатитвних атак і за рахунку 3:10 на 5-й хвилині матчу Дмитро Щиглинський взяв тайм-аут. Те, що гості не згодні миритися зі статусом аутсайдера, показав триочковим Полюляк, довівши перевагу до 9 очок.  Холодний душ для Запоріжжя продовжив наступним трюльником Рудаков. +11 для гостей. Закинувши з середньої дистанції Овдєєнко трохи розтормошив партнерів. 22:17 – після першої чверті.

У другій десятихвилинці Волиньбаскет продовжив грати результативно. Через день після звітного поєдинку лучанам належить зустрітися з Кривбасом. Підсвідомо розуміючи, що ловити у суперництві з підопічними Плєханова Волиньбаскету за великим рахунком нічого, вони усю енергію вклали у протистояння з Запоріжжям. Та Овдєєнко, як і у першій чверті, повернув своїх партнерів у боротьбу. Цього разу триочковим, натомість Тимощук не забив два зі штрафних. Чайковський намагався зкорегувати дії своїх підопічних під час тайм-ауту, але Змітрович двоочковим і Овдєєнко двома поспіль триочковими ліквідують відставання 35:35 за три з половиною хвилини до перерви. Чайковський вичерпує кількість тайм-аутів у першій половині. Три спроби закинути триочкові наприкінці першої половини Волиньбаскет змарнував, але усе ж таки пішов відпочивати з мінімальною перевагою в одне очко. 38:37.

Коли на початку тетьої чверті Запоріжжя вийшло вперед наставник Волиньбаскета Дмитро Чайковський отримав технічний фол. Усі три штрафних Овдєєнко реалізував, а за ним Рибалко реалізував два триочкових. 50:40 – ситуація кардинально змінилася. І вже Полуляк повернув свою команду з нокдауну, реалізувавши два три очкових поспіль. 54:49 на користь господарів. П'ятиочкову перевагу запоріжці зберегли до завершення третьої чверті.

На четвертій хвилині заключної чверті Герасимчук триочковим зкоротив відставання Волиньбаскету до трьох пунктів, у ще одній триочковій спробі він міг його взагалі ліквідувати, але кидок мети не досяг. Далі з-за дуги схибив Полуляк, але Джексон свою справу зробив. +1 для Запоріжжя. Більше так близько суперника господарі не підпускали. 77:69 у підсумку.

Запоріжжя наздоганяє у турнірній таблиці БІПу, яка йде п`ятою. А Волиньбаскет-WOG продовжує пасти задніх. 

 

 

Суперліга Фаворит Спорт

10 лютого. Запоріжжя

Запоріжжя – Волиньбаскет-WOG 77:69 (17:22, 20:16, 25:19, 15:12)