Запоріжжя дотисло Харківських Соколів на останніх секундах

Команда Валерія Плеханова впродовж усього матчу поступалась в рахунку, проте на останніх секундах все ж переломила хід гри та вирвала важку перемогу в непоступливих суперників.

Активніше матч розпочали гості із Запоріжжя: Шевченко відкрив рахунок у матчі, а Сімонс за декілька секунд перевагу своєї команди середнім кидком подвоїв. Харків’яни ж свої перші бали набрали лише на третій хвилині гри зусиллями легіонера Тіга. Ближче до середини чверті вже саме господарі зуміли захопити ініціативу та повели в рахунку, а після середнього кидка від Джамара різниця вперше сягнула 6 балів. Завершився перший період з рахунком 27:21.

Впродовж усієї другої десятихвилинки команда Валерія Плеханова намагалася наздогнати своїх суперників, але максимум який вийшов в гостей – скоротити різницю до одного балу. В Соколів особливо активним був Зак Джексон та Ігор Бояркін, які своїми кидками не дали змоги суперникам переломити хід гри. Перша половина гри завершилася з рахунком 52:47.

Третя десятихвилинка продовжилась намаганнями гостей зрівняти рахунок та вийти вперед, проте Соколи зусиллями Козлова та Джамара тримали різницю в рахунку на свою користь.

ЧитайтеДніпро впевнено крокує у груповий раунд Кубка Європи FIBA

На останню чверть команди вийшли за переваги господарів у три бали, які продовжували це лідерство утримувати впродовж настуних дев’яти хвилин.

Лише за 80 секунд до завершення гри команда Плєханова зрівняла рахунок та повела у матчі завдяки влучим штрафним від Сімонса.

Після цього підопічні Володимира Коваля мали шанс рахунок зрівняти, але ним не скористались.

86:90 – перемога Запоріжжя.

Найкращий гравець:
Кращими на паркеті сьогодні були легіонери Запоріжжя Столлворт та Рендольф, які на двох заробили більшу частину всіх командних балів, а саме 48.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
Харків, ФСК Локомотив

Харківські Соколи – Запоріжжя – 86:90 (27:21, 25:26,21:23, 13:20)

Харківські Соколи: Козлов 6, Тіг 14, Жаліс 8, Джамар 19, Бояркін 8, Джексон 15, Тихонов 4, Липовцев 0.
Запоріжжя: Столлворт 25, Рендольф 23, Нємцу 4, Шевченко 9, Сіммонс 18, Харріс  11, Кожем'якін 0, Міхєєв 0, Титов 0.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.