Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Юрій Процюк: Франківськ бажає вперше в історії зіграти в фіналі

Юрій Процюк: Франківськ бажає вперше в історії зіграти в фіналі

5-6 березня у Києві будуть зіграні матчі Фіналу чотирьох Кубка України серед жіночих команд. Про підготовку до них розповів президент Франківська Юрій Процюк.

- Юрію, вам випало грати з Динамо, наскільки готові до гри?
- Звичайно, що гра очікується важкою, тому що Динамо - це лідер українського баскетболу. Команда укомплектована сильними досвідченими гравцями, Цековою, Вороновою, а також молодими Кондусь, Сіваковою. Ми розуміємо, що граємо з досвідченою командою. Будемо намагатися протидіяти їм, щоб досягнути бажаного результату. А бажаним результатом для нашої команди, є звичайно ж, вихід у фінал, вперше в історії. Тому що, ще ніколи БК Франківськ так високо не піднімався. Найкращим досягненням були минулорічні бронзові медалі.

- Як проходить підготовка до вирішального матчу?
- У нас був важкий виїзд у Херсон, важка дорога. Тому, в першу чергу потрібно було відновитися після ігор. Зараз, відповідно готуємося до фіналу чотирьох Кубка України, у звичайному режимі працюємо. Напрацьовуємо певні тактичні схеми, за рахунок чого зможемо протидіяти Динамо.

- На кого розраховуєте найбільше у команді?
- У нас зараз трохи складна ситуація у фінансовому плані, тому команда укомплектована сімома гравцями і плюс молоді дівчата. У першу чергу, будемо намагатися вдало зіграти командно у захисті, і не дати можливості Динамо використати свої сильні сторони.

- Ви розраховуєте отримати Кубок, чи для вас головне участі у фіналі?
- Давайте ,все ж будемо реалістами, адже і Динамо і Інтерхім – це команди цього сезону, які і добре укомплектовані гравцями, і фінансово стабільні. Ми, і так досягнули певного успіху, потрапивши у фінал чотирьох. Будемо намагатися достойно виступити. Про перемогу говорити якось некоректно, ми просто раді, що зможемо до Києва доїхати, і це для нас теж успіх.