Юніорська збірна України вдруге перемогла команду Грузії

Чоловіча збірна України U18 провела другий товариський поєдинок у Грузії.

Грузія U18 - Україна U18 73:78 (25:12; 5:15; 27:16; 14:34)

Україна: Кобець 20 очок, 7 підбирань; Лебедінцев 11 очок, 11 підбирань; Шаламов 11 очок, 6 підбирань; Зотов 10 очок, 4 передач, 3 підбирання; Михайлюк 8 очок, 7 підбирань; Антоненко 8 очок, 5 підбирань; Ткаченко 5 очок; Мірошніченко 3 очки; Тарасенко 2 очки; Руслов 3 підбирання, 2 передачі

Після вчорашньої відносно легкої перемогли сьогодні українці відчули серйозний супротив. Більше того, грузини лідирували левову частину ігрового часу. Завдяки прекрасним діям їхнього лідера – Ревазашвілі (19 очок та 9 підбирань) та командній роботі грузини у середині четвертого періоду вели з перевагою у 15 очок. Однак українці зуміли неймовірно потужно провести останні п’ять хвилин матчу і виграти завершальний період – 34:14. Цей ривок дозволив українцям оформити важку перемогу – 78:73.

Наша команда повертається до України. Вже 10-го липня збірники знову зберуться у Черкасах, щоб провести завершальний збір перед чемпіонатом Європи. Чемпіонат Європи U18 (Дивізіон В) відбудеться в Болгарії 24 липня – 3 серпня. Суперниками збірної України в груповому етапі будуть команди Болгарії, Ірландії, Португалії, Данії та Шотландії.

Головний тренер чоловічої збірної України U18 Максим Міхельсон:

«Дуже складна і в той же час цікава гра. Сьогодні грузини вийшли на майданчик, як на останній бій. Видали дуже сильний матч. Дуже потужно їх підтримували трибуни. У залі була шикарна атмосфера. Наші ж гравці після вчорашньої перемоги не змогли на сто відсотків сконцентруватися. І повернути потрібний настрій було нелегко. Ми програвали протягом матчу. У протоколі видно, скільки часу ми лідирували. Доходило до «-20» наприкінці третьої чверті. У середині четвертої було «-15». Але хлопці змогли проявити найкращі чоловічі якості і витягнути цей поєдинок. Дуже добре відіграли в захисті у другій та четвертій чверті. Хочеться подякувати грузинській команді і її Федерації за те, що погодилися на ці товариські зустрічі та змогли прийняти нас».

БК «Черкаські Мавпи»
Затверджено тренерів молодіжних збірних України на 2024 рік
Збірні U-20 на Євробаскетах цього року очолять Інна Кочубей та Валерій Плеханов.
Визначено суперників збірних України на молодіжних Євробаскетах-2024
Збірні України найближчим літом всі будуть грати у Дивізіонах В
Новорічна анкета: Десмонд Йяму
Привітання зі святами від одного з талантів українського баскетболу
Календар змагань збірних України з баскетболу на літо-осінь 2023
До вашої уваги розклад турнірів, на яких цього літа ми будемо вболівати за українських баскетболістів
Олександр Ворона: Ми всі зробили висновки з чемпіонату Європи — і тренери, і гравці
Головний тренер команди U-18 — про виступ на чемпіонаті Європи
Десмонд Йяму – один з кращих гравців Євробаскету U-18, Сипало – перший за блоками
Статистичні підсумки чемпіонату Європи U-18 в Дивізіоні В
Збірна U-18 перемогою завершила чемпіонат Європи
Українці в останньому матчі турніру переграли Північну Македонію
Україна — Північна Македонія: відеотрансляція матчу чемпіонату Європи U-18
Відео30.07.2023
Чоловіча збірна України U-18 зіграє останній матч чемпіонату Європи
Чоловіча збірна U-18 завершить Євробаскет грою проти Північної Македонії: анонс матчу
Команда Олександра Ворони проведе матч за підсумкове 15 місце
Чоловіча збірна U-18 зазнала поразки від Боснії та Герцеговини на Євробаскеті
Команда Олександра Ворони зіграє за підсумкове 15-е місце на чемпіонаті Європи
Боснія і Герцеговина — Україна: відеотрансляція матчу чемпіонату Європи U-18
Відео29.07.2023
Дивіться черговий матч збірної України U-18 на Євробаскеті
Збірна України протистоятиме Боснії та Герцеговині: анонс матчу чемпіонату Європи U-18
Команді Олександра Ворони залишається боротись за 13-16 місця