Як Дніпро переміг чемпіона України: фотогалерея

Чемпіон України програв на виїзді Дніпру в поєдинку Суперліги Парі-Матч.

Тренери Суперліги Парі-Матч одноголосно обрали MVP тижня Тренери Суперліги Парі-Матч одноголосно обрали MVP тижня
MVP тижня було обрано одностайним рішенням тренерів Суперліги і представника титульного спонсора змагань ТМ Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: Топ-5 епізодів тижня Суперліга Парі-Матч: Топ-5 епізодів тижня
Найяскравіші моменти поєдинків Суперліги Парі-Матч останнього ігрового тижня
Суперліга Парі-Матч: результати 8-10 грудня Суперліга Парі-Матч: результати 8-10 грудня
Дніпро з боєм переміг Запоріжжя-ZOG Дніпро з боєм переміг Запоріжжя-ZOG
Команда Валерія Плеханова була за крок від другого у сезоні тріумфу у матчі з лідером чемпіонату
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 10 грудня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 10 грудня
Ігровий тиждень чемпіонату України завершується трьома протистояннями
Будівельник в овертаймі здобув перемогу у Черкасах Будівельник в овертаймі здобув перемогу у Черкасах
“Черкаські Мавпи” у, здавалося, виграному матчі зуміли самі собі привезти поразку на останніх секундах гри. Програючи протягом усього матчу “Будівельник” вперше вийшов вперед у рахунку тільки у овертаймі де в підсумку і переміг зусиллями кращого гравця листопада – Генрі Дугата.
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 9 грудня
Відео 09.12.2017
У Суперлізі Парі-Матч відбудеться поєдинок регулярного чемпіонату
Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 9 грудня Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 9 грудня
Мавпи на домашньому майданчику прийматимуть Будівельник
Дніпро без проблем розібрався з Миколаєвом Дніпро без проблем розібрався з Миколаєвом
Корабели не зуміли взяти реванш за поразку у першому колі
Запоріжжя-ZOG взяло виїзний реванш у Політехніка Запоріжжя-ZOG взяло виїзний реванш у Політехніка
Вирішальною у протистоянні аутсайдерів стала третя чверть
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 8 грудня
Відео 08.12.2017
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Олександр Ворона: буду викладатися в Одесі на 110 відсотків Олександр Ворона: буду викладатися в Одесі на 110 відсотків
Асистент Олега Юшкіна в Одесі розповів про бачення своєї ролі на новому місці
Політехнік прийматиме Запорріжжя, а Дніпро гратиме проти Миколаєва
Суперліга Парі-Матч: розклад трансляцій 8-10 грудня Суперліга Парі-Матч: розклад трансляцій 8-10 грудня
Де дивитися найближчі поєдинки чемпіонату України з баскетболу
Владислав Тонченко: ми разом не лише на паркеті Владислав Тонченко: ми разом не лише на паркеті
Атакуючий захисник МБК Миколаїв Влад Тонченко про останні успіхи команди, особливості роботи з новим тренером і плани
У команді Суперліги Парі-Матч змінився тренер У команді Суперліги Парі-Матч змінився тренер