Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу

ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу

0

Завершено другий етап ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б) у Дивізіоні «Чорне море + центр».

За підсумком матчів до вирішального третього етапу з цього Дивізіону пробилися команди, що посіли перші шість місць у турнірній таблиці – це СДЮСШОР-4 (Миколаїв), Венето (Черкаси), «Таврійська Зірка» ДЮСШ (Верхній Рогачик), СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1, СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 – Ізмаїл-СОЦ, «Миргород» (Миргород). 


До цих щасливчиків, які вирішили свою баскетбольну долю переможними результатами у більшості матчів, з інших регіонів приєдналися наступні команди: 

Вінниця і Житомир з регіону «Центр+Столичний»; 

Нововолинськ, Рівне, Франківськ, Кобри (Мамаївці) з регіону «Захід»;

Дніпро-1, Збірна Харківської обл., Бердянськ, Дніпро-2 з дивізіону «Слобожанщина+Дніпро».

Результати матчів (Дивізіон «Чорне Море + Центр»): 

1. «Чемпіон» ( Гола Пристань) – «Імпульс» ( Нова Каховка) 24:17 (9:5, 7:4, 2:2, 6:6) 
2. «Таврійська Зірка» (В.Рогачик) - «Імпульс» ( Нова Каховка) - 92:34 (22:12, 28:6, 24:10, 18:6) 
3. «Чемпіон» ( Гола Пристань) - «Таврійська Зірка» (В.Рогачик) 8:80 ( 0:28, 2:19; 6:11; 0:22) 
4. СДЮСШОР-2 (Полтава) – «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 12:101
 5. «Миргород» - СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 15:75 
6. «Венето» (Черкаси) – СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 60:63 
7. «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» – «Венето» (Черкаси) 42:62 
8. СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– СДЮСШОР-2 (Полтава) 80:21 
9. СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «Миргород» 53:13 
10.«Венето» (Черкаси) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 59:57 
11.«Миргород» - «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 17:56 
12.СДЮСШОР-2 (Полтава)- СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 25:61 
13.СДЮСШОР – 4 (Миколаїв) – «Імпульс» (Нова Каховка) 37:20 (13:8, 13:2, 11:2, 0:8) 
14.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– «Чемпіон» (Гола Пристань) 38:13 (12:1, 6:2, 20:1, 0:9) 
15.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ – «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 39:37 (8:6, 6:12, 6:8, 19:11) 
16.«Чемпіон» (Гола Пристань) – СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 16:54 (2:20, 6:16, 6:8, 2:10)
 17.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 62:60 (13:21, 16:9, 20:18, 13:12)
 18.«Імпульс» (Нова Каховка) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ 19:34 (4:9, 3:9, 4:6, 8:10) 
19.СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 43:45 (12:12, 10:10, 10:12, 11:11) 
20.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– «Імпульс» (Нова Каховка) 50:19 (10:3, 16:12, 12:2, 12:2) 
21.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ – «Чемпіон» (Гола Пристань) 26:3 (15:0, 1:0, 6:0, 5:3) 
22.«Венето» (Черкаси) – «Миргород» (Миргород) 60:15 (16:6, 30:0, 10:2, 4:7) 
23.«Миргород» (Миргород) - СДЮСШОР-2 (Полтава) 48:22 (14:6, 8:4, 18:1, 8:11) 
24.СДЮСШОР-2 (Полтава) – «Венето» (Черкаси) 28:62 (8:15, 1:21, 11:16, 8:10)
 25.«СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 28:42 (9:9, 4:13, 8:8, 7:12) 
26. СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 27:57 (6:13, 13:8, 6:14, 2:22) 
27.СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 34:32 (12:11, 8:6, 6:6, 8:9)
 28.«Імпульс» (Нова Каховка) – СДЮСШОР-2 (Полтава) 47:53 (11:5, 10:10, 12:2, 14:36) 
29.«Чемпіон» (Гола Пристань) – «Миргород» (Миргород) 5:29 (2:10, 0:6, 3:6, 0:7) 
30.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – «Венето» (Черкаси) 48:77 (12:20, 17:21, 13:20, 6:16) 
31. «Венето» (Черкаси) – «Імпульс» (Нова Каховка) 55:38 (7:11, 17:2, 17:10, 15:15) 
32.СДЮСШОР-2 (Полтава)– «Чемпіон» (Гола Пристань) 21:8 (7:3, 9:4, 2:0, 3:1) 
33.«Миргород» (Миргород) - «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 29:49 (2:6, 11:17, 8:6, 8:20) 
34.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – СДЮСШОР-2 (Полтава) 73:26 (21:26, 13:6, 19:8, 20:8) 
35.«Чемпіон» (Гола Пристань) – «Венето» (Черкаси) 0:20 
36.«Імпульс» (Нова Каховка) – «Миргород» (Миргород) 18:32 (3:12, 5:6, 6:6, 4:8)

Турнірна таблиця ІІ етапу (Дивізіон «Чорне Море + Центр»): 

 

Новини по темі
Ірина Нагорна: один у полі не воїн
Ірина Нагорна: один у полі не воїн
Головний тренер жіночої збірної України U-15 розставляє акценти
ВЮБЛ (дівчата-2005): лауреати фінального туру
ВЮБЛ (дівчата-2005): лауреати фінального туру
У фіналі ВЮБЛ (дівчата-2005) визначено лауреатів індивідуальних номінацій
Лариса Єщенко: важливо вірити у свої сили
Лариса Єщенко: важливо вірити у свої сили
Дівчата, як і квіти, розпускаються не усі одночасно
ВЮБЛ (дівчата-2005): збірна Києва – чемпіон України!
ВЮБЛ (дівчата-2005): збірна Києва – чемпіон України!
МСДЮСШОР (Вінниця) не зуміла нав'язати боротьбу господаркам
Єлизавета Кушнір: у грі забуваю про все
Єлизавета Кушнір: у грі забуваю про все
Капітан КДЮСШ-Чемпіон - про травму і плани команди на новій ігровій орбіті
ВЮБЛ (дівчата-2005): визначилися півфіналісти
ВЮБЛ (дівчата-2005): визначилися півфіналісти
У Києві зіграно перші матчі чемпіонату ВЮБЛ (дівчата-2005)
ВЮБЛ (дівчата-2005): вісім претендентів на титул
ВЮБЛ (дівчата-2005): вісім претендентів на титул
У Києві визначать чемпіона ВЮБЛ (дівчата-2005)
ВЮБЛ (дівчата-2006): СДЮСШОР-5 – чемпіонки України!
ВЮБЛ (дівчата-2006): СДЮСШОР-5 – чемпіонки України!
Дніпрянки обіграли у фіналі ДЮСШ (Бердянськ)
ВЮБЛ (дівчата 2002-2003, див.Б): Кросовер випередив усіх
ВЮБЛ (дівчата 2002-2003, див.Б): Кросовер випередив усіх
Кросовер з Тернівки виграв чемпіонат ВЮБЛ (дивізіон Б) у регіоні Дніпро
ВЮБЛ (дівчата-2006): золото розіграють Дніпро і Бердянськ
ВЮБЛ (дівчата-2006): золото розіграють Дніпро і Бердянськ
У Бердянську визначилися фіналісти ВЮБЛ (дівчата-2006)
ВЮБЛ (дівчата-2003): лауреати фінального туру
ВЮБЛ (дівчата-2003): лауреати фінального туру
У чемпіонаті ВЮБЛ (дівчата-2003) визначилися володарі індивідуальних номінацій
ВЮБЛ (дівчата-2006): наймолодші розпочинають у Бердянську
ВЮБЛ (дівчата-2006): наймолодші розпочинають у Бердянську
У Бердянську відбудеться фінальний тур у наймолодшій віковій групі ВЮБЛ
ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва – чемпіон!
ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва – чемпіон!
На День Києва збірна Києва стала чемпіоном ВЮБЛ (дівчата-2003)
ВЮБЛ (дівчата-2003): Київ і Рівне розіграють титул
ВЮБЛ (дівчата-2003): Київ і Рівне розіграють титул
26 травня Збірна Києва і ОСДЮСШОР знову перемогли
ВЮБЛ (дівчата-2003): Збірна Києва і ОСДЮСШОР виграють на старті
ВЮБЛ (дівчата-2003): Збірна Києва і ОСДЮСШОР виграють на старті
У Києві розпочався фінальний тур чемпіонату ВЮБЛ (дівчата-2003)
Валерій Жартун: нікому і нічого поки не можу гарантувати
Валерій Жартун: нікому і нічого поки не можу гарантувати
Головний тренер ОСДЮСШОР (Рівне) після чемпіонства своєї команди переключається на збірну U-16
ВЮБЛ (дівчата-2002): ОСДЮСШОР Рівне – чемпіон!
ВЮБЛ (дівчата-2002): ОСДЮСШОР Рівне – чемпіон!
Для виявлення володарів срібла і бронзи довелося рахувати різницю набраних/пропущених
ВЮБЛ (дівчата-2002): класична закрутка
ВЮБЛ (дівчата-2002): класична закрутка
Поразка КСЛІ додала непередбачуваності у боротьбі за титул
ВЮБЛ (дівчата-2002): поки без несподіванок
ВЮБЛ (дівчата-2002): поки без несподіванок
КСЛІ і ОСДЮСШОР виграли на старті фінального туру
ВЮБЛ (дівчата-2002): анонс фінального туру
ВЮБЛ (дівчата-2002): анонс фінального туру
В Одесі розіграють титул чотири команди
Estafeta