Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Володимир Рижов: ми звикли боротися

Володимир Рижов: ми звикли боротися

Головний тренер жіночої команди київського Динамо Володимир Рижов прокоментував вихід своїх підопічних до Фіналу Чотирьох Кубка України. У суботу, 13 лютого, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України вони переконливо перемогли рівненське "Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП" 76:55 (Перший матч між цими суперниками також завершився на користь Динамо 91:74 - ред.)

- Гра для нас мала тренувальний характер. У нас було +14 на виїзді. І гравці мимоволі розуміли, що складно буде поступитися з великою різницею. До того ж, після Одеси (матчу з ІнтерХімом у Чемпіонаті України – ред.) ми ще не набрали тих обертів, яких потрібно набрати. Ми ще заліковуємо травми. І той тренувальний процес, який необхідний, він ще не завжди є повноцінним. А друга гра поспіль (перший матч з Сузір`ям за добу до звітного суперництва Динамо зіграло у межах жіночої ліги- ред.) плюс певна недооцінка суперника – усе це далося взнаки. Але в цілому, отримали навантаження інші, молоді гравці. Нас це теж влаштовує.

- Те, що Одеса вийшла до Фіналу чотирьох без боротьби, а вам довелося здобувати це право у грі, вас не зачіпає?
- Ми звикли боротися. Ви ж бачите, так і чоловіча наша команда грає. Є положення, є регламент. Нам сказали, ми зіграли. Я думаю – від того, що ми граємо, нам тільки краще. А те, що якісь команди знімаються, не грають – у цьому я бачу певне недопрацювання директорату Чемпіонату. Можна до цього більш серйозно ставитися. Усі декларують, що потрібно давати більше грати молодим. А де ж їм грати, як не у Кубку України? Як не у таких іграх? У мене є питання щодо календаря жіночого. Деякі команди зіграли по три  матчі, деякі по сім. Куди їх переносять? Ну, це проблема Директорату Чемпіонату. А нам поставили умови, ми їх виконали, пробилися до Фіналу Чотирьох і тепер спробуємо, як слід, підготуватися завдяки матчам чемпіонату України. І поборотися... Як там кажуть - з фаворитом? Усі вважають, що Одеса фаворит? Будемо прагнути дати їм бій.