Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Володимир Холопов: збірна України має зіграти в свій баскетбол

Володимир Холопов: збірна України має зіграти в свій баскетбол

Жіноча збірна України грає 20 червня проти Словаччини кваліфікаційний матч плей-оф за вихід в чвертьфінал чемпіонату Європи.

Напередодні поєдинку очікуваннями від нього поділилися головний тренер Володимир Холопов та гравець команди Д’Андра Мосс.

Володимир Холопов, головний тренер збірної України:
Ми по ходу турніра, я думаю, знайшли необхідну впевненість у собі, дуже не хотілося б, що вона перетворилася у наших дівчат у самовпевненість. Я не думаю, що вони можуть перенервуватися. Може зашкодити думка, що команда Словаччини слабкіша за нас і ми можемо переграти її однією ногою. Вони грають добре і напередодні вони це довели. З власного досвіду я знаю, що самовпевненість може дати негативний результат. Сконцентрували їхню увагу, що ми професіонали і до суперників треба ставитися дуже серйозно, навіть якщо він видається нам  прохідним. Усе залежить від нас, як ми зіграємо, такий результат і буде.
Якщо словачки ставляться до нас, як до прохідного суперника, то у нас буде додаткова мотивація довести, хто лідер. Три роки тому ми грали проти них у Словаччині 2 товариських поєдинки,  тоді вони нас побили дуже пристойно, за рахунок контактного жорсткого баскетболу, але з тієї команди у збірній Словаччини залишилося 3-4 гравці. Зараз у них команда молода і амбітна. Наше завдання зіграти свою гру. Я не орієнтуюся на те, що говорять інші, що вони грають, головне щоб ми зіграли, те що ми відпрацьовували, тоді ми можемо обіграти будь-яку команду.

Д’Андра Мосс, гравець збірної України:
Усі ми усвідомлюємо важливість моменту. Очевидно, що нам потрібна перемога. Я бачу наше завдання, у тому щоб зіграти у свій баскетбол. Тоді ми зможемо перемогти. Ми маємо грати швидко, агресивно, отримувати задоволення від того, що робимо. Про попередні зустрічі зі словачками я незнала нічого, але гадаю, що у нас зараз хороша бойова команда.

Трансляцію поєдинків Україна – Словаччина (19:00) та Італія – Угорщина (21:30) дивіться на каналі XSport.