Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Володимир Холопов: думаю, що і Зігмунд Фрейд не пізнав жінки

Володимир Холопов: думаю, що і Зігмунд Фрейд не пізнав жінки

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Холопов спостерігав за фінальним матчем Кубка України у кількох іпостасях, як прихильник баскетболу, як фахівець і як комментатор. Що корисного він виніс для себе після перегляду Фіналу Чотирьох?

- Гра безумовно була цікавою і для вболівальників, і для фахівців. Дівчата боролися, віддавалися у кожному з ігрових моментів і це не може не подобатися глядачам. Я думаю, що усі отримали задоволення.

- Чому ІнтерХім обіграв Динамо?
- Я думаю, що важливу роль у перемозі зіграла Аріна Білоцерковська. Вона грала дуже добре. Зробила трепл-дабл. Вона і результативно діяла, і добре асистувала, і на підборі допомагала, хоча ростом не найвища у команді.

- Ви у першому таймі коментували поєдинок, наскільки досвід коментатора прийшовся до душі?
- Ви можете мене поберегтися, тепер я можу на зміну вам прийти (посміхається, бійтеся Володимира Холопова, панове баскетбольні коментатори :) - ред.).

- Когось з учасниць фінального матчу, або ж Фіналу чотирьох взяли собі на олівець?
- Якщо говорити взагалі про Фінал Чотирьох, мені дуже сподобалася гравець Франківська Дар’я Завидна. Я обов’язково залучатиму її до збірної.

- Олімпійська Чемпіонка Марина Ткаченко поділилася з нами, що їй дуже сподобалася Кристина Карп з ІнтерХіма.
- Кристина Карп – 1998 року народження. ЇЇ час ще прийде, він ще не настав. Вона поки що потрапляє у збірну U-18, навіть ще не  до U-20. Вона молода, має зміцнитися. На її позиції у національній збірній грають і Саша Хоменчук, і Лєра Бережинська. Це гравці більш досвічені, і більш вищого рівня майстерності. Вони дають результат.

- Наближається 8 березня. Ваші побажання вашим підопічним і жінкам?
- Абсолютно однозначно я їх вітаю з цим, на мій погляд, гарним святом! Бажаю їм, щоб вони були коханими, щасливими, отримували квіти не лише на свято, а щодня. Щоб вони завжди відчували себе жінками.

- Чи важко керувати жіночим колективом? Таких віртуозних керманичів, як Ви, ще спробуй знайди - мотивовану Сербію у Києві не просто так переграли.
- Будь-яким колективом керувати непросто. Це ж не одна людина, це група людей. Вони усі різні за характером, за своєю психологією, за своїм розумінням гри.  Тут не має значення, чоловіки це чи жінки. Так, є своя специфіка. Але моя професія така, що я тренер за освітою, це моя робота. Це те, чому мене вчили з інституту, те – що я розумію. Так, питання є завжди. Але якщо мені хтось скаже, що пізнав жінку, думаю, що і Зігмунд Фрейд її не пізнав (посміхається). Я думаю, що жінка сама себе ще до кінця не пізнала. Але ця таємниця має бути. На ній тримається світ.