Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Визначився володар Кубка України 2016 року

Визначився володар Кубка України 2016 року

У фінальному матчі Кубка України зустрілися найсильніші на сьогодні жіночі команди: Динамо та Інтерхім.

Киянки, що виступали на правах господарок, зусиллями Ірини Цекової першими відкрили рахунок. Втім, на третій хвилині Христина Карп вивела одеситок вперед, а слідом за нею Білоцерківська реалізувала два з фолом, віддавши динамівкам роль наздоганяючих. На екваторі чверті вона ж збільшила перевагу гостей до п'яти пунктів, а за нею Добрікова двома штрафними - до семи. Восьмий номер одеситок добре діяла і під час виконання триочкових кидків, і на підбираннях. У свою чергу Тетерук і Цекова прагнули не допустити збільшення переваги. Юлія Лапшинова влучним двоочковим зафіксувала рахунок після першої чверті 32:23 на користь одеситок. Надрезультативна чверть!

На початку другої десятихвилинки динамівки заграли результативніше. Два двоочкових закинула Тетерук і триочковий Лапшинова. Відставання скоротилося до двох пунктів, одеситки 3,5 хвилини у другій чверті не могли закинути, але спочатку два штрафних реалізувала Лиходід, а потім Добрікова скористалася помилкою Тетерук і одеситки відірвалися знову. Після тайм-ауту одеситок динамівки запам'яталися блискавичною контратакою, що її замкнула Воронова, але розвинути успіх далі підопічні Ірини Щипакіної киянкам до пори до часу не давали. Аж допоки не взяв тайм-аут Володимир Рижов. Наприкінці чверті Лапшинова звела відставання до мінімуму а на останній хвилині Воронова відновила рівновагу 43:43. Потім вона ж реалізувала два штрафних і вивела Динамо вперед, але Юлія Мусієнко в останню мить відновила рівновагу вже з боку одеситок. 45:45. Динамівки виграли другу чверть з перевагою у 9 очок. Командам треба було починати все спочатку.

На початку другої половини Олена Тетерук вивела Динамо вперед, але вже у наступній атаці Білоцерківська закинула триочковий. Поступатися ніхто не збирався. Інтерхім на екваторі чверті був попереду +5, але Добрікова і Білоцерківська довели перевагу до восьми пунктів, а Калібабчук і за нею Білоцерківська триочковими до 14-ти. Триочкові кидки у одеситок пішли. З Білоцерківської взяла приклад Колотовська.  56:74 після третьої чверті. Протягом неї одеситки набрали майже втричі більше очок за господарок - 29:11.

Заключну чверть киянки розпочали з триочкового Лапшинової, але одразу ж Білоцерківська закинула двоочковий. Завдання підопічних Ірини Щипакіної спрощувалося - тримати динамівок на безпечній відстані. З чим вони благополучно і впоралися.

Інтерхім-СДЮСШОР став володарем Кубка України, що його розіграш поновили після семирічної перерви і припинив гегемонію вже не існуючої у профібаскетболі запорізької Козачки, яка до цього була незмінною володаркою цього трофею

КУБОК УКРАЇНИ
Жінки. Фінал

6 лютого, Київ

Динамо - Інтерхім-СДЮСШОР - 68:87 (23:32, 22:13, 11:29, 12:13)