Вища ліга. Жінки. Зіграно перший матч фінальної серії

5 квітня відбувся перший матч фінальної серії жіночої Вищої ліги.

«Єлисавет-Баскет» - «ТІМ-СКУФ» 94:63

Почали матч гості досить скуто і з великою кількістю браку. Кіровоградки ж, навпаки, з перших секунд заграли злагоджено і результативно. Тут потрібно виділити впевнені дії Беккі Брушевскі, яка відразу ж стала завершувати атаки результативними кидками з-під щита і з середньої дистанції, а також здорово билася за підбирання. Вже в першій чверті американська центрова набрала 12 очок з 26 командних. І при цьому кіровоградські баскетболістки не могли відзначитися здалеку, а ось двоочкові часто летіли точно в ціль. Киянки ж, для яких дальні влучання є грізною зброєю, яка їх часто виручає, практично не стріляли з-за дуги. Та й узагалі з нападом у підопічних Людмили Поливоди, котра керувала діями команди у відсутності легендарної Марини Ткаченко, в першій десятихвилинці не склалося. Гості ніяк не могли впоратися зі щільною опікою конкуренток і чіткими діями господарок в обороні. Та й у боротьбі під щитами кіровоградки діяли значно краще - 12:7. У результаті, вже після стартового періоду підопічні Вікторії Большакової забезпечили собі досить серйозний заділ - 26:9.

22qJSkZdQqI

Але ті, хто подумав після цього, що інтрига померла - помилилися. Справа в тому, що киянки не збиралися здаватися без бою, зібралися і заграли з подвоєною енергією. А ось кіровоградські дівчата дозволили собі трохи розслабитися, чим суперниці відразу скористалися. У гостей роль лідера взяла на себе Юлія Березинець. Вона двічі з непростих ситуацій вразила кільце з дальньої дистанції, та і її рейди під щит дуже часто створювали проблеми для захисту кіровоградок. Підтримали свого капітана й інші «скуфянки», які в окремі відрізки матчу в другій чверті домінували на майданчику і змушували Вікторію Большакову брати хвилинні перерви і вносити корективи в дії своїх підопічних. Благо, запасу міцності у господарок майданчика вистачило, щоб не втратити ініціативу остаточно, та й в один з тривожних моментів здорово вистрілила здалеку Рене Тейлор. Поступово набирала звичні оберти і Аліна Ягупова, яка цього разу більше атакувала з середньої і ближньої дистанцій. Як завжди, стабільно грала Катя Римаренко, а ось Бекка Брушевскі трохи «пригальмувала», обмежившись у другому періоді тільки двома очками та двома підбираннями. Правда, і цього підопічним Вікторії Большакової вистачило для того, щоб не підпустити конкуренток, які виграли другу чверть - 23:18, на небезпечну відстань. У підсумку, перша половина поєдинку завершилася з рахунком - 44:32 на користь БК «Єлисавет-Баскет».

BazFfVD21rw

Тут саме час сказати, що на кіровоградських уболівальників, серед яких були голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік, народний депутат України Андрій Табалов, ректор КДПУ Олег Семенюк і багато інших відомих і шанованих на Кіровоградщині людей, в першому фіналі, як, втім і завжди, чекали різноманітні сюрпризи, підготовлені керівництвом клубу. Правда, в цей день було ще натхненне виконання Національного Гімну України Олексієм Бушмакіним, приголомшливі виступи квартету барабанщиків, унікальні в своєму роді номера чоловічої групи підтримки кіровоградського клубу - «Три з половиною», нагородження переможця конкурсу чергового випуску програми «Єлисавет-Баскет ТБ», а також розіграш різноманітних призів для учасників благодійної акції, головним з яких був клубний шарф БК «Єлисавет-Баскет». Нудьгувати любителям баскетболу було ніколи навіть тоді, коли баскетболістки відпочивали.

csOpH63xBOA

Коли ж гра у третій чверті відновилася, то знову таки на радість уболівальникам, вона пішла на зустрічних курсах. Практично на кожен результативний випад кіровоградок гості відповідали своїм точним влучанням. Але це не означає, що суперниці зовсім забули про захист. Просто атакуючі гравці часто ставили перед своїми візаві складні завдання. У цій класній перестрілці, яку всі з задоволенням спостерігали в третій десятихвилинці, трішки точніше - 18:16 - виявилися підопічні Вікторії Большакової.

NDudQqeHoNQ

Ну, а в 4-му періоді швидкий і динамічний баскетбол у виконанні господарок майданчика все - таки втомив суперниць, і киянки здригнулися. Тут уже кіровоградські баскетболістки заграли розкуто на радість глядачам. При цьому Вікторія Большакова для того, щоб підтримати високий ігровий ритм, постійно робила заміни і давала можливість проявити себе всім дівчатам з основної обойми.

Другий поєдинок буде зіграно на майданчику киянок 8 квітня о 16:00. Нагадаємо, серія триватиме до двох перемог однієї з команд.
Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.